Секс во кола?

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Sexot u kola po nekoe nepishano pravilo treba da bite kratka partija a ne odolgovlekuvanje. Nemoj ushte eden da slusham priroda planini i reki! Ako otidam do vodno togash ke rabotam na hauba! Probajte u gtc na parking dole u podrum! ili na nekoe drugo mesto kade ima narod ama lugeto samo proagaat(aj da ne se reklamiram mnogu)! :)
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
39
Поени од реакции
1
Udobno e u hyundai accent . Ima mesto kolku sakas, a ne sum sitna, ni decko mi ne e, a ima mesto i za kuceshka i za 69 i za sve. Spustas napred sedistata.... ali vodno e vise tapa.... dajte nekoe novo mesto pisete! mwaaaaaaaaaaa
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
BABY_17 напиша:
Udobno e u hyundai accent . Ima mesto kolku sakas, a ne sum sitna, ni decko mi ne e, a ima mesto i za kuceshka i za 69 i za sve. Spustas napred sedistata.... ali vodno e vise tapa.... dajte nekoe novo mesto pisete! mwaaaaaaaaaaa
Malo ne me reklamiraj posle ljubomorna ke bides :), nego znam ja drugo mestence, ama ne e za sirenje, uste tamu mesto da snema ko togas na vodno ti tekinja? Vozis do sredno i nazad i nigde prazno. Aman lugje nemate li stanovi!?! :nenene: Nego u kola ne e taka filingot ko na krevet, nemas tolku mnogu mesto da manevriras i da si go pokazes celiot repertoar na potezi :), baska posledniot pat za malku ke bev preintimno zapoznaen so rucnata. :nesum:
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
Ја никад не сум имал секс у кола и не планирам пошто дајте луге... малку комфорт у работава а не додека се вртама да пазам менјач да не ми влезе... а за место шо знам доста се пеглаат тука пред салата Јане Сандански ја дојдов неколку пати као да пијам таму и се осетив...вишок пошто не пеглав туку пиев... ај уживајте
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
Едно прашање, зашо сите барате места? Пробајте во движење некад, барем орален може така.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Гогото напиша:
Ја никад не сум имал секс у кола и не планирам пошто дајте луге... малку комфорт у работава а не додека се вртама да пазам менјач да не ми влезе... а за место шо знам доста се пеглаат тука пред салата Јане Сандански ја дојдов неколку пати као да пијам таму и се осетив...вишок пошто не пеглав туку пиев... ај уживајте
Пушти ја фантазијата и направи го тоа и во кола...
Никој од погоре наведените не спомна за комфорност или вака и така..
Едноставно самата помисла може да те попали и пробуди некој скриени страсти....
Фактот дека нејкеш или сакаш е до тоа колку си спремен на таков чекор да експериментираш и малце уживаш :helou:...
Инаку ја БИ за во кола...со тивка позадина од некоја музика :vozbud:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Секс во кола е алтернативно решение... ако нема боље место

Мене не ми пречи, баш е ок.. сум имал добри партии секс во кола :)
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
СЕКС ВО КОЛА-ЗШ ДА НЕ?
стварно е малце тесничко,ама да знаете какви пози лежат на задно седиштеее......можност за експериментирање до крај...да не праам муабет ако колата е кабрио...само внимавајте да не си ја удрите главата:tapp:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Не сум имал али планирам и тоа да го направам...само да најдам некоја заинтересирана
 

KaZaN89

шуруп мајстор
Член од
2 јуни 2006
Мислења
193
Поени од реакции
25
Posle sovetot, deka e izvodlivo i so MATIZ, idam...prv sloboden moment, mora da se proba :) Kakvo e takvo e, sepak dobro iskustvo :)
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ja vikam grupnjak da se proba u kola :pos2:

Sala na strana.. U kola samo :pusk:
Nema mesto za :hump:
I plus moze nekoj da te :violent1:
Ipak za :sekss: KREVET RULZ :D
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Глупава ми е помислата :)
За такви работи, се знае, има кревет :)
Евентуално ако нема подобро место :)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Ај во матиз иако мала сепак може да се кажи удобна. Но што е со 101, лада (коцките), фичо, буба? Не гледам причина да не е изводливо (освен ако не падни шофершајбната), но дали има некој кој искусил секс во некоја од овие коли? Како се почуствувал веднаш потоа? :pos2: Баш ме интересира. Ми изгледа доста возбудливо:pos2:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Не знам за 101... али после секс у Југо има болки во мускулите :pos:
Никој не спомна дека е така удобно, ама е идеално решение во некои моменти :pos:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Имам ескорд караван кој е прилично широк за секакви актвности со спуштени задни седишта ама кревет си е кревет кој што сака нека вели. Додуша романтично е да врни и да си в кола да слушаш како удира дождот на кровот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom