Секс во кола?

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Би пробала веднаш штом ми се укаже можност, ама не би на Водно или некој паркинг. Глупаво ми е што ги гледам сите коли што се мрдаат на патот накај врвот, невкусно ми делува.
Значи-потешко би било да најдам место на кое „ќе ми се сака“:pos:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Скулгрл напиша:
Би пробала веднаш штом ми се укаже можност, ама не би на Водно или некој паркинг. Глупаво ми е што ги гледам сите коли што се мрдаат на патот накај врвот, невкусно ми делува.
Значи-потешко би било да најдам место на кое „ќе ми се сака“:pos:
Паркингот кај Градежен.. :helou:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
fintata e da ako si u kola i ti se prisaka toa da se desi bilo kade ;) neli mislam ovaj
 
T

Tetro

Гостин
BabyGirl^^^ напиша:
fintata e da ako si u kola i ti se prisaka toa da se desi bilo kade ;) neli mislam ovaj
Абе веднаш паркирам на тротоар и вадам тоа ременот, и знаеш.....
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
P.Overdrive напиша:
Паркингот кај Градежен.. :helou:
абе не им кажувај местенца! после ќе нема за тебе пример.. ја моите 2 омилени не ги кажувам.. муахаххахаха! нека си идат "нубовите" на водно -), ко за почеток таман е... после сами нека си откриваат
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Тешко ми оди делот со соблекувањето:pos: има многу укочување:pos: .Останатиот дел е фин,но повеќе сакам некоја голема спална:)

п.с.И не туку гледајте по колите кога одите накај Водно,како ќе ви биде вас да ве гледаат:pos: за срамота.
/me шепкам -Скул и на полигонот после Кале салата :wink:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
kpbKENGUR напиша:
абе не им кажувај местенца! после ќе нема за тебе пример.. ја моите 2 омилени не ги кажувам.. муахаххахаха! нека си идат "нубовите" на водно -), ко за почеток таман е... после сами нека си откриваат
Во право си.. ама мене повеќе ми е страв од воајери.. сеа цел форум ќе оди таму да фати некој на дело :pos:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
P.Overdrive напиша:
Во право си.. ама мене повеќе ми е страв од воајери.. сеа цел форум ќе оди таму да фати некој на дело :pos:
море! ТИ да не си воајерот? вака ги накануваш љубезно луѓето.. и оп! ти таму на местото на настанот!??! а-ха! ТЕ ФАТИВ! -))):pos2::pos2:
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
Скулгрл напиша:
Би пробала веднаш штом ми се укаже можност, ама не би на Водно или некој паркинг. Глупаво ми е што ги гледам сите коли што се мрдаат на патот накај врвот, невкусно ми делува.
Значи-потешко би било да најдам место на кое „ќе ми се сака“:pos:
а, бе кај Вардар.

У ствари, сега малку потешко и таму, со овие нови стази изнаправено. Али у мое време беше пустелија:helou:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
medicinarce напиша:
dali e teoretski i prakticno vozmozno vo MATIZ??? :))
да, зашто да не? особено напред седиштата.. се спуштаат до доле+ќе ги извлечеш до крај, наназад...! топ!
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Абе кола ми е поише за предигра, блоу-џаб, хенд-џаб, петинг нешто... Ама за се комплетно...
Прво да заклучиме- јас не сум мал човек. :pos: Мене седечки не ме собира у некои коли, не па... :pos:

Не, би пробала, секако, ама кога би било во поширочка кола некоја, удобноста пред се.:):)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
so znam poudobno mi e vkrevet , kako so kaza PSYtusfaction za oralen ajde de ama druga rabota ne odi :) nema udobnost golema. E sega zavisi i od avtomobilot ama krevet si e krevet :)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...koa ste na Vodno parkirani digajte ruchna kochnica obavezno da ne se desi sluchajno nekoja nepredvidena situacija...posho e dosta strmen terenot...:tv: ...inache...bezveze rabota e toa ...na brzinka ...mozda e malce vozbudlivo za ednashka da se proba ali definitivno treba komocija za uzivanki...nekako u kola e zagushlivo bajagi...tesno e...klaustrofobicho...taka de...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom