Секс во кола?

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
hahahahahahahha :) sex vo kola zvuci pedizvikuvacki a moze i da prodolzi nadvor od kolata.. :) na haubata
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
60
Поени од реакции
1
Не сум по таков секс, ама кога се нема избор и во тие услови е добар.
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
За секс у кола треба да се имаат и други предиспозиции.
Треба да не ви е гајле за околината т.е да не ви е гајле за пазачите. Значи прво и основно треба да сте спремни да ”работите” пред публика. Мала али одбрана нели. Исто така треба да имате вештина на брзо облакање фармерки у тесно и стартање ауто. Има секакви будали, а има едни у сина униформа....мора да се кида нели. Има и други ситници кои сексот у кола го прават еден и единствен, ама за нив у друга прилика.
Потежок секс од секс у кола мислам дека е само секс у лифт или у гардероба у продавница.
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Јас секс со кола нема шанси,Со мојата висина и на задни ни на предно нема да ме собере едино на халуба,ама тоа не се важи во кола
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
DarkLord напиша:
Јас секс со кола нема шанси,Со мојата висина и на задни ни на предно нема да ме собере едино на халуба,ама тоа не се важи во кола
Колку си висок?
Јас сум 1,98m (шо вика другар ми...„со чизми 2 метра“ :) ) па и во Буба ме собира :)
Иако Бубата делува за мало количе не е...има МНООООООООООООООООООООГУ повеќе простор отколку Југо да речеме и на задно седиште :) плус тоа тркалезна е...и таванот е овален...и има место и за скокање... :zlo:
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Abre dobar e posebno za svaleraj :D Koga se nema kade ... a nagonot ne ceka :D Ali mnogu e poubav koga pocnuva vo kola oralno a zavrshuvash na krevet .. spontano .. hahhahahahha
 

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
POveke bi preporacal nekoe dzip4e kako naprimer HAMMEERRRRRR
 

436053

Consigliere
Член од
19 декември 2005
Мислења
860
Поени од реакции
68
Најбољи кола за секс рено 4-трафика,патика и сл.хехех,се зезам,да сум имал секс у кола,а и ден денес кога имам поголеми можности,значи сам дома,сама дома,си практикувам по некоја авантуричка со колата.
А иначе па и у кола може да се најде некоја позиција за взаемно уживање,нали?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
105
Поени од реакции
6
Само на задно седиште и доста е интересно... За да не практикуваш бегање и брзо облекување, кај нас имаш и места кои имаат само една употреба и мака си немаш :)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Abe videte vaka jas sum covek od 2 metra i 6 santimi taka da vo kola ne planiram da seksam nekoja :pos2:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
M@STER напиша:
POveke bi preporacal nekoe dzip4e kako naprimer HAMMEERRRRRR

Кога би имал хамер не би ризикувал да го извалкам :D а за да купиш хамер треба да имаш баја пари а кога би имал пари би ја сексал во хотел ај да не бегам ного од темата
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Сечена - кабрио, кожни седишта, Галичица и лево и десно двете езера......ехееееееееееее, убајниииииииии
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Абе не заебавајте, не мојш да се раскомотиш во кола како шо требит мислам јас... јас не би во кола
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Сум имал, и тоа во Рено 19 на предно(совозачко), таа врз мене и доги стајл. Неможам да се пожалам дека нема простор, тамам е :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom