Секс во кола?

Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Џиш сум имал два пати секс во Лада Нива и да ви кажам...полошо место за секс нема да измисли и намерно да се трудиш да направиш. Во Бубата стопати подобро сум поминал :)

До сега најзадоволен за тоа прашање ми е во Nubira-та...ни Golf IV,V,Skoda Octavia...ништо...мерак! И нога на под да потприш да не те боли коленото ...супер е!
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Гогото напиша:
Ја никад не сум имал секс у кола и не планирам пошто дајте луге... малку комфорт у работава а не додека се вртама да пазам менјач да не ми влезе... а за место шо знам доста се пеглаат тука пред салата Јане Сандански ја дојдов неколку пати као да пијам таму и се осетив...вишок пошто не пеглав туку пиев... ај уживајте
mozes da piesh vo kola a nemozes da imas sex :pos2: , i toa bash kaj jane sandanski, da ne si odel za neshto drugo ti a ? :drk: :drk: :pos2: :pos2: :pos2:
Ps. Se sheguvam man nemis ljutis :D
edit: Patem koga se raboti za seks vo kola, najcesto toj seks doaga spontano man, a ne izleguvash do doma i si vikash e vecerva ke se seksam vo kola ... nema logika neli, ali ete taka zapoznavash nekoja tipka u kafic zagreani ste i kolata e najdobar izlez, a ako planirash seks togash mnogu jasno deka ke najdesh mesto pogodno i udobno kako shto ti odgovara tebe neli ? ... Patem za udoben ne e bash, ali zavisi i od kolata ...
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Стои интересно, зависи од колата у секој случај
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Нивата освен што е широка (напред мојата беше многу комфорна поради Recaro седиштата од Нисан) нема никаква удобност. Кратка е а со тоа е мал и просторот. Во секој случај висока е ама задната клупа е високо поставена така да пак главата в таван...
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Оваа е џандарска (Крајслер)... Секаде ке те познаваат кој си. Бараме нешо шо нема да стрчи толку многу
 
Член од
10 март 2007
Мислења
404
Поени од реакции
17
sum imal i na predno sediste i na zadno, tesno e ali koga nema kade jbg mora u kola e samo na hauba neam probano ali planiram :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Kадилак, и то Deville, од старите, малееее простор, а не ја како помал, морав да се кичмам во пеглица, ебаго.
Ама, да знае таа пеглицата да збори, има томови и томови книги да испише.
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
da mnogu e sexsy i otkaceno posebno ako e nadvor ladno a vo kolata toplo i vie se potite :icon_lol:
 

KaZaN89

шуруп мајстор
Член од
2 јуни 2006
Мислења
193
Поени од реакции
25
Moree... BMW 525... Sozdadeno e za toa :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Volkswagen напиша:
Имате/сте имале...секс во кола?
Преферирате на задно седиште или на предно?

Јас така поради мојата висина...морам на задно :zver:

Можни се две позиции... над неа...или таа да...скока:)

Ако партнерката е 150-160cm :) Може и doggy да се изведе...ама избегавам такви партнерки (плус то иам женска сеа да не се врејџаме - шо би рекле прилепчани)
Сме имале, како да не.
Не бираме ... како ќе се погоди, така.
И така ...:igra:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
OOO Диди ти заљубена во BMW Z3...е во тоа чудо...тешко секс, плус то цела МКД ќе те види...успат ако снимаат Google :) и цел свет :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Volkswagen напиша:
OOO Диди ти заљубена во BMW Z3...е во тоа чудо...тешко секс, плус то цела МКД ќе те види...успат ако снимаат Google :) и цел свет :)
:oftopik:
Не сум имала во z3, ама па ако ја имам таа кола еден ден, мислиш дека ќе ми е гајле за гугл? Пф!:pos2:

едит: А и место ќе се најде, ич не се секирај ... ако не па, хаубата ќе се искористи ... лилааа!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мал оф топик, ама се возам нешто накај аеродром, тука, кога гледам една згодна цура на совозачко во мало кабрио кола со дечкото т.е некој батка.
Пиошто беше згодна, ја загледав онака убаво (не возев јас), кога, батето ја грабна за глава, си ја спушти кај воланот и нејзе ја снема. Му реков на тој до мене што возеше да им се приближи (сеирџии ние двата), се доближивме, кога оваа пуши ли пуши и ич уше не и дреме. Му допуши, испозапуши, се поткрена, забриша муцка, се навали, крена мобилен и како ништо да не било си почна муабет.

Е тоа е секс у кола-кабрио, у вожња.

П.с. Не сликав оти немав апарат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom