Секс во кола?

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Почнав на предно седиште спуштено,таа врз мене......после двете предни седишта скроз напред(пошто е со 2 врати па може да одат убаво нанапред) па раат назад.
 

EarthSea

Sexy Witch
Член од
28 јануари 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Море каква и да е колата, ако ти е убаво со некој..убаво ти е..Па се ќе си пробаш и сончев покрив и отворени врати и спуштени и дигнати седишта..
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Seks vo koja ... PEGLA od starine ... koshmar luge ..:)))

EarthSea напиша:
Море каква и да е колата, ако ти е убаво со некој..убаво ти е..Па се ќе си пробаш и сончев покрив и отворени врати и спуштени и дигнати седишта..
Aj ti bidi so nekoj shto go sakas 199 cm a ti da si nekade ... 2 metra i vo fico .. pa pominisi ubavo da te vidam :)))))
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Морам да се согласам со EarthSea тука. Во што сака нека е и како сака нека е, не мислиш на тоа. Мислиш само на секс, а теснотијата ти е некаде на крајот од паметот.
Па Алфата на времето ја продадов со дупнат тапацирунг на кровот од женска штикла :) (јес да мака ми беше шо го скинав, ама кога се работевме, не ни ми текнуваше на тоа дека ја уништуваме колата)
На Фиатот скршив седиштето, од што брзав да го спуштам.
Сето тоа се примери за ирелевантноста на колата во однос на сексуалниот чин како таков.
А се разбира дека е поубаво во нешто покомотно, но само од аспект на повеќе различни пози, и утредента да не те боли нешто истегнато, шинато...
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Струмикс напиша:
Морам да се согласам со EarthSea тука. Во што сака нека е и како сака нека е, не мислиш на тоа. Мислиш само на секс, а теснотијата ти е некаде на крајот од паметот.
Па Алфата на времето ја продадов со дупнат тапацирунг на кровот од женска штикла :) (јес да мака ми беше шо го скинав, ама кога се работевме, не ни ми текнуваше на тоа дека ја уништуваме колата)
На Фиатот скршив седиштето, од што брзав да го спуштам.
Сето тоа се примери за ирелевантноста на колата во однос на сексуалниот чин како таков.
А се разбира дека е поубаво во нешто покомотно, но само од аспект на повеќе различни пози, и утредента да не те боли нешто истегнато, шинато...
i jas do nekade se soglasuvam so tebe ... samo kako uspea da zavrsis rabota so taa zenskata so ti go dupna krovot od kolata so stiklata ... mislam kako uspea da ja sobleces a seshte stikli nosela .. :D ili minic imase ... pa nemase potreba od soblekuvanje ? :)))
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Чим носела штикли, значи минич носела.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Сума сумарум..најубаво е секс во комбе...ем високо...ем пространо...позиции...еха...
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
dobar seks pagja u kola...baska ne e bitno dali e kola ili ne bitno do tebe e toj so te prai horny taka da sekade e dobro...a seks u kola bas e vozbudliv
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Volkswagen напиша:
Сума сумарум..најубаво е секс во комбе...ем високо...ем пространо...позиции...еха...
секс у комбе ти е ко секс у спална не зае*аај сега вака
 
С

Сатори

Гостин
Добро место, ако веќе се нема избор...јас не би.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
возбуда на ниво! се попалкуваш уште толку од помислата дека може да бидеш фатен на дело -) топ работа е и напред и позади.. има доста позички. а и "outdoors" е тоБ, на хауба горе, или потпрена... секако дека сум за!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Лејди Сатори напиша:
Добро место, ако веќе се нема избор...јас не би.
Али кога би немала избор Би а?:vozbud:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
сатори, послушај ја риал -) тоБ е, нема да се лажеме побогу! наши сме си! за арно ви велам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom