Сајбер-секс?

Дали сте пробале и како беше ?


  • Вкупно гласачи
    222

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Не сум пробал до сега ама искрено би сакал да видам како е.
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
ау јеа.. сајбер секс.. вистински сајбер секс пробав пред недела дена..

после тоа се видовме... и сајберот го снема :D

:aplauz:



иначе беше мн јако и интересно... и различно :) like like
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Се е до личниот вкус. А бидејќи сме далеку од „модерните сваќања за секс“ , да ви кажам дека сајбер секс од типот , прати ми слика или опиши се , веќе одамна не постои во светот. Ако имаш камера ќе дркаме заедно, ако не ќе дркаш сам/а, под ќебе, оти секако си напален/а! Нема ништо лошо бе луѓе во тоа да си поразличен од другиот, не претерувајте! Секако лошо е да си зависен , од било што, па и сајбер-секс! Ако си зависен од секс , зар тоа не те прави манијакален и опасен и во реалниот живот ?
Кој му се сака нека си проба , без предрасуди :back:

:pos2:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Не сум пробал, и не сакам да пробам:)
 

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
као шо разбрав од тоа шо имат напишано сајбер секс е да праиш безобразен муабет со некој/а на интернет, хмм, а да си се најдеме некаде, кај мене кај тебе, на отворено и у живо да си праиме безобразен муабет па после муабет може и нешо друго:toe:
баш ме интересира како изгледа тоа
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
сум чул за ова..али има некој веб страни за запознавање или како оди?
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
369
Поени од реакции
700
сум чул за ова..али има некој веб страни за запознавање или како оди?
Се` што ти треба е вебкамерче, пиле, змија и цврст машки став. Кога ќе пишеш „сакам сајбер секс“, џенѕката од другата страна да си ја сфати сериозно работата.
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
43
sum probal dva do tri pati cyber sex so zenska od bosna i tolku. No vo zivo e podrugo custvoto. Kolku i da prajs cyber sex ne e to to. Go svakjam kako eden vid zabava.

--- надополнето ---

vo pravo si, sekoj si imat pravo na licen izbor
 
L

Liberation

Гостин
Имам повремено само со партнерот, кога сме одделени повеќе од 2-3 дена :)

Мислам, да се реклимаш пред некој кој не го знаеш во живо и со кој не си во врска е дегутантно.
Изгледа како “Срц, ај да видиме на камера како ќе биде, па ако ни тргне, и во живо да се видиме“.
Или “Дај да видам ваму што имаш да понудиш, пошо ако не ми се допаѓа тоа шо ќе го видам, за во живо можеш да сањаш“

:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom