Сакам да знам!

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.741
Поени од реакции
1.493
Каде е ова во Карпош пишува дена е сликано?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Каде е ова во Карпош пишува дена е сликано?
Не е oвa нoвиoт плoштaд вo Влaе пред некoј ден штo гo пуштијa?
Најверојатно тој е. Исто изгледа како оној што го покажаа на вести, башка на сликата лево горе ја има зградата Порта Влае:)






Сакам да знам...... како да ги отфрлам оние луѓе кои постојано се интересираат и умешуваат во мојот живот, а тоа на нив не им е работа?:confused:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.741
Поени од реакции
1.493
Најверојатно тој е. Исто изгледа како оној што го покажаа на вести, башка на сликата лево горе ја има зградата Порта Влае:)






Сакам да знам...... како да ги отфрлам оние луѓе кои постојано се интересираат и умешуваат во мојот живот, а тоа на нив не им е работа?:confused:
Па според мене или избегнувај ги или не се замарај со тоа едноставно почни да ги нервираш :)
 

Xibalba

Corona Australis
Член од
24 јануари 2012
Мислења
6.086
Поени од реакции
11.483
Јас го користам нон-стоп.
Да не си имала проблем со повеќекратно повлекување на пари за иста сметка? Сакам да почнам да го користам, ама други ми се жалеа на вакви проблеми.
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.873
Да не си имала проблем со повеќекратно повлекување на пари за иста сметка? Сакам да почнам да го користам, ама други ми се жалеа на вакви проблеми.
За режиски трошоци не ми се случило. Ми се случило да не ми помине трансакцијата и да ми се јави порака да не пробувам повторно за да не ми се наплати повеќекратно, што до сега не се случило. Исто при купување на интернет во неколку наврати ми се одземаа дупло пари, еднаш за нарачката еднаш во резервирани ама одма ми ги ослободија штом им пишав мејл. Генерално гледано ја сум презадоволна од целата услуга.
 

Xibalba

Corona Australis
Член од
24 јануари 2012
Мислења
6.086
Поени од реакции
11.483
Kaко да ставам линк во текст на форумов?
Напиши го текстот, маркирај го и кликни на Врска од тулбарот (седмо копче по ред). После внеси го линкот што сакаш и клик на Внеси копчето.
 
Член од
21 јануари 2014
Мислења
210
Поени од реакции
444
@Branchez хвала лепо. (y)

Направив така неколку пати во една тема но не ми излегуваше. Изгледа требаше ти да потврдиш за да излезе. :гик:
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.449
Поени од реакции
4.937
каде можам да најдам на нет за фирми кои произведуваат парковски светла?
 
Член од
25 март 2012
Мислења
508
Поени од реакции
130
Dali so pasos so rok od mesec i pol moze da se patuva nadvor od drzava ?
Imam uplateno paket aranzman za Turska od 8 dena,i sega covek od granicna policija mi veli nemozam da patuvam,demek bi me vratile ako nemam najmalku 3 meseca rok .
Drug covek od Mvr veli deka ne bi imalo nikakov problem .
Iskustva i mislenja ?
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
@memo
Не можиш. Ќе те вратат на граница/аеродром. Минимум 3 месеци пред истекот на пасошот можиш да патуваш за Турција. Ново е ова, од оваа година. За другите земји не знам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom