Рапидшер

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Димитар напиша:
Е кажи де, кога веќе пиша....
Македонија не е = масовно користење :)
Ок, ме предомисли, еве го сајтот што го направив. Ама нека биде користењето во кругот на Кајгана форумашите. Поздрав и внимателно читајте ги инструкциите.
Клик
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Не работи
Инаку тоа го знаев со јаваскрипт ама не помага воопшто кога три четвртини што е аплоадирано е аплоадирано на рапидшер.ком а не рапидшер.де:jaj:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
СпаЈдеР напиша:
Не работи
Инаку тоа го знаев со јаваскрипт ама не помага воопшто кога три четвртини што е аплоадирано е аплоадирано на рапидшер.ком а не рапидшер.де:jaj:
Работи и со rapidshare.com, проверив. Убаво читај ги инструкциите. Не прескокнувај чекори. Поздрав.
 

Attachments

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
јахутерминал напиша:
Работи и со rapidshare.com, проверив. Убаво читај ги инструкциите. Не прескокнувај чекори. Поздрав.
Го знам ова одамна како што кажав и имам проверено сто пати(пред еден-два месеци проверував)...ама ај да си ја испробам среќата сега,можеби ќе испадне нешто....како и да е,имам адсл со динамичка адреса и освен едно дисконект и пак конект не ми треба...:toe:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
СпаЈдеР напиша:
Го знам ова одамна како што кажав и имам проверено сто пати(пред еден-два месеци проверував)...ама ај да си ја испробам среќата сега,можеби ќе испадне нешто....како и да е,имам адсл со динамичка адреса и освен едно дисконект и пак конект не ми треба...:toe:
Ама не е само да пишеш javascript:alert(c=0) има понатаму уште постапки, читај, направи па кажи ми дали успеало. Поздрав.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
јахутерминал напиша:
Ама не е само да пишеш javascript:alert(c=0) има понатаму уште постапки, читај, направи па кажи ми дали успеало. Поздрав.
Aбе читав,и го имам направено сето тоа ама не ми успеваше пред еден месец,сега ме мрзи,попосле ќе пробам да видам дали сега ќе проработи:toe:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
СпаЈдеР напиша:
Aбе читав,и го имам направено сето тоа ама не ми успеваше пред еден месец,сега ме мрзи,попосле ќе пробам да видам дали сега ќе проработи:toe:
Абе ова го немаш никаде прочитано. Јас лично го направив. Ако пишеш само javascript:alert(c=0) не работи. Има уште чекори кои сам ги открив.
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
јахутерминал напиша:
Абе ова го немаш никаде прочитано. Јас лично го направив. Ако пишеш само javascript:alert(c=0) не работи. Има уште чекори кои сам ги открив.
A тие се да одиш бек и повторно да кликнеш на фри?:jaj:Го немам читано тоа,ама се имам и јас мачено да пробувам од кога не видов никакво фајде на јаваскрипт....пробував да заменувам зборови во рапидшеир фајлот,да идам бек на копчето и да испробувам глупости таму..барав по нет за рапидшеир да не се чека...ништо не помагаше....ама сепак,сега ќе проверам и ова твоето,ама вистина не ми се верува дека ќе биде нешто...:smir:
 
Член од
3 октомври 2005
Мислења
68
Поени од реакции
15
Кај мене не работи. Излезе 0, стискам бек, стискам free, џабе, пак ми вика да чекам колку првиот пат... Nice try anyway.
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Turpis напиша:
Кај мене не работи. Излезе 0, стискам бек, стискам free, џабе, пак ми вика да чекам колку првиот пат... Nice try anyway.
Абе читаш ли таму дека треба пред да го даунлоудираш првиот фајл треба да го направиш тоа? Леле... Читајте мајкому 100% работи. СпајдеР пробај го веќе еднаш.
 
Член од
10 март 2007
Мислења
20
Поени од реакции
0
Rapid share

Vaka sea downloadiram nesto od rapidshare ama se downloadirat po 100 mb i treba posle da cekam 2 sati za odnovo 100 da downloadiram.Dali znajt nekoj kako da napram da nemorat da cekam(imalo nekoja finta):toe: pisete pobrzo
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Ако имаш АДСЛ, исклучи се и пак приклучи се на АДСЛ. Тогаш ќе биде ОК. А ако немаш, наздравје :)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Aко немаш АДСЛ,има друга тема за РапидШеир каде ти кажува како можеш да ги избегнеш тие два часа а оваа тема може да биде слободно фрлена у канта:interesno:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom