Рапидшер

naum_spaseski

Стружанец
Член од
25 јануари 2007
Мислења
534
Поени од реакции
2
јахутерминал напиша:
Абе читаш ли таму дека треба пред да го даунлоудираш првиот фајл треба да го направиш тоа? Леле... Читајте мајкому 100% работи. СпајдеР пробај го веќе еднаш.
Два пати пробав и џабе. Шо значи дека ова шо го зборвиш ти, не фаќат изгледа на РШ.com, туку само на РШ.de што во моментов никако не би ми свршило работа. Убо рече СпаЈдеР....
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.165
Поени од реакции
891
Негде прочитав дека имало некоја програма која што го прескокнува чекањето време, е сега за колкав интервал станува збор не знам... Најверојатно кратки интервали до 10 минути...
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
naum_spaseski напиша:
Два пати пробав и џабе. Шо значи дека ова шо го зборвиш ти, не фаќат изгледа на РШ.com, туку само на РШ.de што во моментов никако не би ми свршило работа. Убо рече СпаЈдеР....
Пробав и фаќа на rapidshare.com. Незнам вие што правите ама ова 100% работи.
Acika напиша:
Vaka sea downloadiram nesto od rapidshare ama se downloadirat po 100 mb i treba posle da cekam 2 sati za odnovo 100 da downloadiram.Dali znajt nekoj kako da napram da nemorat da cekam(imalo nekoja finta)
pisete pobrzo
Еве го сајтот.
На сите што не им работи нека ми дадат mail што им е на msn и ќе разјасниме.
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
Не ти треба никаков програм ако си АДСЛ шит корисник ке го дисконектираш и конектираш модемот и од темп ке избришеш све што има или ако те мрзи тоа да го правиш побарај HideIP plati... ama temp фолдерот мораш пак да бришеш.
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
IsusHristus напиша:
Не ти треба никаков програм ако си АДСЛ шит корисник ке го дисконектираш и конектираш модемот и од темп ке избришеш све што има или ако те мрзи тоа да го правиш побарај HideIP plati... ama temp фолдерот мораш пак да бришеш.
А ако има некој статична ај-пи адреса?
 

Pasha

Сомнително Лице
Член од
17 април 2005
Мислења
157
Поени од реакции
2
oti ne probate so Proxy Switcher.. Proxy switcher skenira novi Alive Anonimyus Proxy i samo menvaj proxy i nema da primetish nisto vo brzinata na download...
 
Член од
2 април 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
ah i da ima nekoj mislis ke ti dade haha nemoj da pomislite deka ja iam zs i ja baram ama ipak nades
 

Kajgana Shop

На врв Bottom