Разликата во години

Член од
31 март 2008
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.789
мене ми се допаѓа една, поголема е од мене 4-5 години
многу ми прави мерак кога ќе ја видам, ама знам оти ниш нема да биде
па не ни пробувам нешто

плус, од друго место е...
 
К

*Каталонец*

Гостин
Абе шо имаат врска годините ако се сакаат, само да не се претера на пример: тој 80 таа 20 итн :pos:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Eпaaa... Practice... pardon, money makes perfect во таква ситуација. После и парите ги делат 80:20, девојката и остатокот од фамилијата.:helou:
 

gelcev

Scuderia Ferrari
Член од
13 август 2008
Мислења
451
Поени од реакции
10
Jas imam skolska so se mazi.Maz i e 10 godini po star ona e 18g a on 28g toa znaci deka na denesno vreme e se gledat godinite ako si se sakat si se zimat
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
А ја иам другарка на моја возраст (16) што оди со тип постар 9 години.
Долго време.
Врло, врло сексуално.
 
Член од
31 август 2008
Мислења
47
Поени од реакции
1
А ја иам другарка на моја возраст (16) што оди со тип постар 9 години.
Долго време.
Врло, врло сексуално.

A kolku e toa *dolgo vreme*.....zs sepak 16 god. za "vrlo vrlo seksualno" se malku... a samata kaza deka idat dolgo vreme :/

ednostavno nemozam da svatam takvi vrski....dodeka se raboti za tinejdzerki i postari od niv po 5-6-7 god. razlikata e mn vidliva...koa se raboti za postari devojki togash veke ne e SE vo godinite :smir:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Не е битно кој е постар , кој помал мене секогаш ми ниле позанимливи помалите ..
побитно е како функционираат заедно без разлика на разликата во годините:smir:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
32
Поени од реакции
3
Не дека имат некоја голема врска-напротив, доколку има љубов и секс нека се тера:) Само да не е девојката во врската многу мала,тоа е заебано.ДОбра тема:)
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
A kolku e toa *dolgo vreme*.....zs sepak 16 god. za "vrlo vrlo seksualno" se malku... a samata kaza deka idat dolgo vreme :/

ednostavno nemozam da svatam takvi vrski....dodeka se raboti za tinejdzerki i postari od niv po 5-6-7 god. razlikata e mn vidliva...koa se raboti za postari devojki togash veke ne e SE vo godinite :smir:
Да, малку се, затоа и пишав пост овде, логично.
Колку и да сум одвеана, и ја иам по некој принцип и убедување, горе доле, нели.
Одат скоро 2 години а изгледа ко да ќе одат уште долго, што пак е соодветно многу за цурица у развој. :smir:
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Некако не ми се битни годиниве.. многу ми е побитно како му стои мозокот, знае ли да сврзе некоја реченица и да си се посмееме слатко, абе имам таков...ццц ќе забораев за малку!:pipi:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Разлика во години

Јас од мојот сопруг сум помлада 7 години,а во брак сме 6 години имаме 2 деца и мислам дека не е во прасање само секс
 

Kajgana Shop

На врв Bottom