Разликата во години

Член од
1 август 2006
Мислења
39
Поени од реакции
0
Sto koga toj e postar od tebe 5-6god.ili poveke.Ili taa e pomala/postara od tebe.Mozat li da uspeat tie vrski???Ili samo sex e vo prasanje?Ajde luge temava mi se sviga,se nadevam i na vas..:3:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Ima eden par zenskata e postara 6 godini odat 2-3 godini maskoto ima 18 godini i pred nekoj den doznav deka se svrsile.Znaci nivnata vrska dobro im odi sega za sega bez razlika na nivnata razlika vo godini.Znaci moze da uspee, na kraj kraevi ne se najbitni godinite ljubovta e vo prasanje
 

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
106
не се вели со разлика во години. пропорцијата во години е битна. Не е исто како некоја со 13 и некој со 21 и некоја со 27 и некој со 35, макар што е 8 во двата случаи. или не... одам по дигитрон :)
 
Член од
1 август 2006
Мислења
39
Поени од реакции
0
HsIlOmEdUs напиша:
не се вели со разлика во години. пропорцијата во години е битна. Не е исто како некоја со 13 и некој со 21 и некоја со 27 и некој со 35, макар што е 8 во двата случаи. или не... одам по дигитрон :)
Pa znaci ako devojkata ima na pr.17god,a tipot 23,ondak ne toa tolku loso,neli???Ako se sakaat nisto drugo ne e vazno.Ljubovta e na prvo mesto,taka?I imaat golemi sansi da ostanat zaedno:aplauz:
 

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
106
sweet chick напиша:
Pa znaci ako devojkata ima na pr.17god,a tipot 23,ondak ne toa tolku loso,neli???Ako se sakaat nisto drugo ne e vazno.Ljubovta e na prvo mesto,taka?I imaat golemi sansi da ostanat zaedno:aplauz:
на тебе човек треба да ти ги пази постовите на сите форуми за да ја собере вистинската приказна. вака, или фраерот ти е слабак, или те користи за тренинг, пополнување време и задоволување потреби. ти избирај. no offence. ама колку што ми стоиш наивна со муабетов... ај да прекинам. :)
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Idev ja so edna 8 godini pomala, ama mnogu e razlika, razlicni pogledi na svet rabiras :)
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
имав врска со 6 години постара девојка и многу убаво ни идеше ама завршив војска и не се видовме вејке, после тоа имав една 9 години постара ама исклучиво само за секс за ништо друго.

Е сега мое мислење е тоа дека ретки се врските што успеваат кога е машкото помало, а кога машкото е поголемо има поголеми шанси да се оствари една озбилна врска па и брак.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
sweet chick напиша:
Pa znaci ako devojkata ima na pr.17god,a tipot 23,ondak ne toa tolku loso,neli???Ako se sakaat nisto drugo ne e vazno.Ljubovta e na prvo mesto,taka?I imaat golemi sansi da ostanat zaedno:aplauz:
Хмм..од твојов пост заклучив дека ти си девојката што се мувала со типот 3 години,од темата Што им фали на мувачиците за да бидат нечии девојки!Нели таа имаше 17 а типот 23?!
Коинциденција или?!?!?
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
RealGirL напиша:
Хмм..од твојов пост заклучив дека ти си девојката што се мувала со типот 3 години,од темата Што им фали на мувачиците за да бидат нечии девојки!Нели таа имаше 17 а типот 23?!
Коинциденција или?!?!?
Тоа Или-то е сигурно

Свит чик ако си се заљубила у типче постар 6 години од тебе и самата чувствуваш дека ти е рано за секс(па после демек типот нејќел обврски) не значи дека е нешто страшно тоа, гледај на тоа само дека он го видел сонцето 6 години пред тебе, а за све друго има време(ако идете се разбира)
Боље за таквите проблеми да се обратиш у посебната тема за помош.
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
5
Поени од реакции
1
otsekogas mi se pustale 3-4 god.povozrasni zenski i e mnogu po cool nego so pomali ili od ista vozrast
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Љубовта е најважна..
 

IsidoraD

Neko to od Gore vidi Sve!
Член од
18 октомври 2005
Мислења
671
Поени од реакции
29
Maz mi od mene e postar 7 godini sto voopsto ne mi izgleda strasno.Mislam e ok do 10 godini razlika ali ko sto rece nekoj pogore proporcijata e bitna.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.662
Поени од реакции
4.728
Do 3 najkasno 4 god ... e ok ....a ponatamu lol
 

Kajgana Shop

На врв Bottom