Работа во Германија

Член од
5 септември 2020
Мислења
5
Поени од реакции
0
Дали има некој што заминал на студентска работа во Германија преку лето?Кои документи ке ми бидат потребни да ги средам на факултет и сл??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom