Пукање во школо во Белград

Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.653
На дискусија за трагедија имаме фалење на честотота на имање секс и за големината на половите органи на партнарите. Хм... :unsure:
Другар ти прв почна со цицките, јас само возвраќам на исто ниво, а не треба.
Од мене толку со офтопик
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.653
Јаоооо сето ебачи на темата.

Инаку Србите се лудница. Нели го предаваат некои оружјето, на сликите шо вртат низ нет свашта можи да се види. И сеа замисли иди лик лагано со зоља, здраво јас дојдов да ја предам зољата, никој не го прашва ни одакле ти ни шта че ти, ја остава и си бега :ROFLMAO:
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Моите коментари се за тепање време и да си ладам таквата ко ќе нема шо да прам.
Ахам, како да не. Затоа се утепа од крстење пред мене како да сум икона у црква, од шо ти дошло до тепање време и ладење на онаквата. Гледаш дека не си ни многу бистра, ако ги прашуваат тие што го предале оружјето откаде им е, никој нема да го предава. Сите ќе си го чуваат дома.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.653
Ахам, како да не. Затоа се утепа од крстење пред мене како да сум икона у црква, од шо ти дошло до тепање време и ладење на онаквата. Гледаш дека не си ни многу бистра, ако ги прашуваат тие што го предале оружјето откаде им е, никој нема да го предава. Сите ќе си го чуваат дома.
Феминистките кај ти се
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.247
Поени од реакции
78.874
Океј.
Го пуштиле од психјатрија. Утре дента, земал ракетен фрлач (ваљда мислат на М80) и срушил помала зграда.

Добро. Идемо даље.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Јаоооо сето ебачи на темата.

Инаку Србите се лудница. Нели го предаваат некои оружјето, на сликите шо вртат низ нет свашта можи да се види. И сеа замисли иди лик лагано со зоља, здраво јас дојдов да ја предам зољата, никој не го прашва ни одакле ти ни шта че ти, ја остава и си бега :ROFLMAO:
И јас се чудам зошто не им бараат да кажат или пишат од кај им е и зошто им требало оружјето.

Значи не зоља туку некој може да дојде со текн и никому ништо си ја предава си иде дома.


Имаше еден прилог од телевизија и една баба вика го предадов пиштолот, што ќе ми е. Еднаш само го искористив кога праев свадба на внуци.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.653
И јас се чудам зошто не им бараат да кажат или пишат од кај им е и зошто им требало оружјето.

Значи не зоља туку некој може да дојде со текн и никому ништо си ја предава си иде дома.


Имаше еден прилог од телевизија и една баба вика го предадов пиштолот, што ќе ми е. Еднаш само го искористив кога праев свадба на внуци.
Па Вучиќ апелираше да се предаде оружјето дека нема никој за ништо да одговара, доброволно да се предај.
Ама мене ми е комична ситуацијата
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.649
Поени од реакции
34.918
Јаоооо сето ебачи на темата.

Инаку Србите се лудница. Нели го предаваат некои оружјето, на сликите шо вртат низ нет свашта можи да се види. И сеа замисли иди лик лагано со зоља, здраво јас дојдов да ја предам зољата, никој не го прашва ни одакле ти ни шта че ти, ја остава и си бега :ROFLMAO:
Голема мистерија е од каде му е, не се сеќавам некогаш да имале војна каде се делеше оружје на секој што може да пука :свиркам:
Автоматски споено мислење:

Па Вучиќ апелираше да се предаде оружјето дека нема никој за ништо да одговара, доброволно да се предај.
Ама мене ми е комична ситуацијата
И нашите апелираа, ама кај шипурките во моментов има повеќе оружје отколку во касарните.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Па Вучиќ апелираше да се предаде оружјето дека нема никој за ништо да одговара, доброволно да се предај.
Ама мене ми е комична ситуацијата
Мене ми е безвезе да го предадеш оружјето а да не дадеш податоци некакви во полиција.

Зошто си чувал дома оружје не е битно.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.259
Поени од реакции
22.483
Имаше еден прилог од телевизија и една баба вика го предадов пиштолот, што ќе ми е. Еднаш само го искористив кога праев свадба на внуци.
Штета :(
Требала да го чува за денот кога правнуците ќе посакаат да мењаат пол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom