Пукање во школо во Белград

Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
А од кај знаеш кој сум, што знам и што сум направил :toe:.
99% од твоите коментари ти се исмејувани или побиени, така да тоа за дворски шут, нормално со празна лејка на главата толку можеш да сфатиш. Клај си цицки ќе добиеш на тежина, оти на друг начин не можеш.
Ти си форумски експерт или во превод никој и ништо.
Моите коментари се за тепање време и да си ладам таквата ко ќе нема шо да прам.
Цицки имам доволно, ама ако некогаш ми присака ќе си приклам. Ама мозок тешко да си клајш ти.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.807
Поени од реакции
7.185
Ти си форумски експерт или во превод никој и ништо.
Моите коментари се за тепање време и да си ладам таквата ко ќе нема шо да прам.
Цицки имам доволно, ама ако некогаш ми присака ќе си приклам. Ама мозок тешко да си клајш ти.
Да имаше доволно цицки, немаше да имаш време за тепање на форум. Штом ни на форум не си експерт, тешко дека и во реален живот нешто знаеш.

Фала ти за тоа дека сум експерт, тоа значи дека колку толку имам мозок, а ти ни цицки, ни мозок.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.359
Поени од реакции
38.333
Да имаше доволно цицки, немаше да имаш време за тепање на форум. Штом ни на форум не си експерт, тешко дека и во реален живот нешто знаеш.

Фала ти за тоа дека сум експерт, тоа значи дека колку толку имам мозок, а ти ни цицки, ни мозок.
бафра, дај олади малце заедно со другите пиштолџии. Нама да бидеш следниот Џорџ Вашингтон и Томас Џеферсон.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
Да имаше доволно цицки, немаше да имаш време за тепање на форум. Штом ни на форум не си експерт, тешко дека и во реален живот нешто знаеш.

Фала ти за тоа дека сум експерт, тоа значи дека колку толку имам мозок, а ти ни цицки, ни мозок.
Значи тебе курето ти е мало по твојата логика. :cautious:
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.807
Поени од реакции
7.185
бафра, дај олади малце заедно со другите пиштолџии. Нама да бидеш следниот Џорџ Вашингтон и Томас Џеферсон.
Извини бате Рон, но прибери си ја.
Идеална комбинација сте со оваа, ко близнаци, празни лејки.

Значи тебе курето ти е мало по твојата логика. :cautious:
:pos:
Живти се, бар ти не збори за логика.
Мало или големо е небитно, под среќна ѕвезда сум роден, редовно е во женски раце.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
22.033
Поени од реакции
29.391
Ти си чул за Арачиново ? А си бил ?
Си чул за Кондово и Грчец ?
Oвие не слушнале дека овде не смее да се продава/купува нелегално оружје, @Dopamine те молам јави им се на новинариве дека се грешка нешто. :unsure:

едит (да видиме како одат цените за полуавтоматски пушки):

Така, деветоосомничениот неовластено набавил огнено оружје автоматска пушка марка „Калашников“ калибар 7.62 мм, од НН лице од Косово, а во повеќе наврати од двајца осомничени, кои се сопственик и управител на правно лице – стрелиште и кои нелегално продавале муниција набавена за потребите на стрелиштето, нелегално набавил поголема количина на муниција – куршуми, по цена од 40 – 45 денари за еден куршум и тоа: 800 куршуми калибар 7.65 мм, 300 куршуми калибар 7.62мм. По што за чие понатамошно држење и продажба ги ангажирал останатите осомничени на кои, откако претходно ќе најдел купувачи за оружјето, им давал инструкции да го донесат оружјето на претходно договорена локација и да го продадат на заинтересираното лице по цена од 1000 евра, додека нелегално набавената муниција за цена од 70-75 денари за еден куршум. Од продажбата деветоосомничениот за извршениот транспорт на огненото оружје исплаќал по 50 евра, додека пак останатите пари од нелегалната продажба ги задржувал за себе.

Инаку сега со војнава во Украина, наводно имало и противтенковско оружје да се набави во Косово. За доволно пари веројатно и некое парче артилерија. :coffee:
 
Последно уредено:
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
Извини бате Рон, но прибери си ја.
Идеална комбинација сте со оваа, ко близнаци, празни лејки.



:pos:
Живти се, бар ти не збори за логика.
Мало или големо е небитно, под среќна ѕвезда сум роден, редовно е во женски раце.
Му гини низ рацете ама шо има везе битно ти среќен да си :ROFLMAO:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
Штета, ти се намалува драстично можноста да си најдеш некој добар за тебе, освен ако не те интересира стриктно само курот.
И јас како бафра под среќна ѕвезда родена. Само за разлика од него мојот маж е и добар и надарен :pipi:
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
653
Поени од реакции
1.404
Ти си чул за Арачиново ? А си бил ?
Си чул за Кондово и Грчец ?
Оди кога ќе можеш и распрашај се ни селото колку пари е да купиш калашников и ќе видиш сам дали ќе ти дојде државна безбедност или ќе ти дадат ценовник со модели на АК- 47, Ак- 74, нато калибар...

За дарк веб подобро да не почнувам да ти зборам.
Најди ја најпрво врската која ќе те запознае со дилерите од Арачиново и Грчец па после ќе правиме муабет.
За да купиш оружје од било кој сериозен дилер на оружје ти треба најпрво врска.
Автоматски споено мислење:

Oвие не слушнале дека овде не смее да се продава/купува нелегално оружје, @Dopamine те молам јави им се на новинариве дека се грешка нешто. :unsure:

едит (да видиме како одат цените за полуавтоматски пушки):




Инаку сега со војнава во Украина, наводно имало и противтенковско оружје да се набави во Косово. За доволно пари веројатно и некое парче артилерија. :coffee:
Не се замарам повеќе да се објаснувам со тебе.Се гледа дека најопшти познавања немаш од тоа како оди нелегална трговија.Вака се инаетеше на темата за дрогата,сега повторно истата песна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom