Психоанализи на форумџии, аватари, потписи...

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
da bidam fer sakam analiza od liverpuool fan ne se ljutam eve dete pukaj slobodno... izrazi se sto pokreativno
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
TonInter

Ужасно тешко е да анализираш човек кој е модератор во темата на the social losers и кој 80% од мислењата ги остава во таа тема,во теми за фудбал или во играчница,а сериозноста и паметот ги чува во џеб за "недај боже" ситуации.

Тони е интересна појава(виртуелна,нормално)Иако ќе звучам малце шовинистички,сепак ќе кажам дека тој е еден од оние за кој наапаниот Македонец во 2002 викал дека "сепак има и добри меѓу нив".Арно ама јас ќе ги демантирам.Не сте во право бидејќи сите кога се раѓаат преферираат пушка наместо цицка.Тони нашол компромис.Тоа дека мора да држи пушка и да прска црпки го ублажил со тоа што ја усовршил Counter Strike и таму редовно прска црпки на 8 годишни деца(фигуративно кажано,оти кантерашите ги сметам за no brainers,јебига:)),попат станувајќи идол на тие чија глава ја послал на ѕидот.Значи тој е еднакво насилен како затнувачите на водовод и "шумарите",ама на еден фин начин кој никому не му штети.That makes him a good guy.

Сега контра на тоа иде фактот дека оние кои тренираат mouse micromenagment for a perfect headshot count не се баш умешни во надворешниот свет,а женскиот пол е она што лежи зад вратата која тие неможат никако да ја отворат.Затоа вежбаат редовно Counter и во WC.Исто така мора да е голем дудлач,што е сосема нормално за нежните годинки во кои се наоѓа,па тетките на форум или надвор со big boobies и ass-weight му ствараат препон-Армагедон.Сепак е малце поинаков од останатото јато лузери,па следствено на тоа можеби и балансира дечкото.

Гледа фудбал.И јас сум понекогаш виновен за тоа.Арно ама малиов е страсно фанатичен навивач на Интер,инаку при здрав памет не би го ставил Интер у ник и како MSN аватар(што патем,крајно ме нервира).Тоа фанатично навивање за мене е детска глупост.Не земаат пари за тебе,не добиваш ти ништо,ем се богати,имаат коли жени и вили кои ти никогаш нема да ги имаш.А имаат и прости сиромашни луѓе кои ги идолизираат.Зошто да бидеш дел од таа маса несреќници?Живеј за да победиш,не да чекаш тоа да го направат други.

Аватарот му е супер.Само јас никогаш не би ставил аватар на бебе,оти бебињата се лага.И Хитлер бил бебе,и Чарли Менсон бил бебе.Сите се слатки тогаш за штипкање.Финтава е дека некои од нив кога ќе пораснат знаат да штипкаат ташаци со клешта.:kesa: Тоа укажува дека Тони не ги суди работите суштински,туку само навидум и најверојатно поради ваквото однесување,некој ден ќе фати трипер или недај боже нешто полошо.

На крај,Тони сепак е обработлива површина и ако со време му се удрат неколку заушки и се тргне од глупостите во кои зацапал,неговиот потенцијал ќе дојде до израз.Малите работи во нежните години многу влијаат.Ако не испиеш доволно памет во овој период во кој си,колку и да имаш природен потенцијал,ќе се претвориш во дрвце.
Заушки. Сакам, now.
Btw, 8 year old no-brainers? Try 20+ year old CS experts... :smir:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Ќе се најде некој доброволец и за мене?!?! Ајде ве мотивирам со едно зеленко за почеток:pipi:
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
За Димитар
... без аватар и потпис, онака

значи... она што ме потсеќа на тебе е бескрајна опуштеност и смиреност, без внатрешен хаос; далеку од она на тип што седи во темница со пропаднати очи и зеници проширени од несфаќање и бес.
Си раздознало и уживаш во добра приказна како малите деца посебно ако веќе ги знаеш ликовите :)
Не ти пречи дали некој е тивок или зборлест затоа што си пријатен и забавен со смисла за хумор и некоја недоискажлива искреност и со ремет на своја сметка кога си расположен.
Не сакаш да скршиш или да обесхрабриш што и да е во оние што ти значат и ги цениш.
Си ефективен, организиран, директен, креативен и инспиративен со цврст карактер за да успееш ја достигнеш целта на она што си го замислил.
Опсегот на чувствата ти го искажува раскошот и длабочината на твојот ум, кој не се плаши од патувања, и твојата амбиција
Не наликуваш на оние што го читаат само првото поглавје од книгата, сакаш да знаеш што ќе се случи потоа создавајќи ги твоите можности и небарајќи никаква дозвола за да направиш нешто што е составен дел од тебе.

Мислам дека е доволно =)

И јас сакам психоанализа :nnn:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
може една кратка барем за мене ?
Е па вака Божино си е така чудно дете, прилично нов член е и нема многу шо да се кажи за него најчесто кисни во играчница, и неку многу да се расправа да влегва во некој тешки конфликти.
Така зависник е од кантер, претпоставувам поќето време од денот игра кантер седи на нет и слично. Има некако внатрешен немир во него.
Гледам се интересира многу за планетата Марс, има интересно размислување, се согласувам со него во некој негови размислувања.

Совет да пишиш поќе и на некој други теми, за да те видат луќето шо чоек си , сигурно не е финтата само во играње кантер и слично, имаш капацитет.

ете ова за Божино


ај за мене ако можи една анализа од Ада или од sweed да видам шо ќе ме испустат :) или ако сака некој друг така ако не му е мака нека пиши некој збор за мене :)
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Дајте и за мене една ако може :smir:
ај ја ќе пробам,ама ќе користам и нешто од мое лично искуство пошто се знаеме,нели:)ее вака..
Vortex е фин дечко,скоро секогаш спремен за журкање и развозување со моторот,освен кога врне затоа што го мрзи дождот и најчесто кога врне спие:)
скоро сите постови(од тие што разгледав)му се во тема хоби,најчесто на теми за мотоцикли,автомобили и сл.затоа што и самиот има мотор и секогаш е расположен да разговара на таа тема и ако може да даде некој совет.исто има постови и на тема ваши фотографии затоа што знам дека се интересира за сликање,фотографија,фотошоп и се поврзано со тоа.
знам и дека обожава да јаде во седмица,секогаш се зафркава и прави шеги,на туѓа,но и на своја сметка,му иде физика,правел некои да речам "експерименти" во основно,пушта добра музика и се интересира за технологија,различни програми и други ствари поврзани со компјутери и музичка опрема,да не заборавам и мотори.
толку:pipi:ај хоуп итс инаф:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Drama _Queen(иако нов член,ќе пробам да ја анализирам)
Јузер:Мене Драма Квин ми асоцира на тебе како личност со милиони јас во себе.Знаеш да го приспособиш твојот карактер на секоја ситуација и дека знаеш да се справиш со секоја ситуација.Исто така тоа би можело да значи дека си некој вид сплеткарош и дека ги правиш поголемите заврзлами во твојата околина.
Титл под никот:Нема,како што реков,прилично нов член:)
Потпис:Ваууу,ова е нешто директно насочено,според мене посочено кон некој што ја изневерил твојата доверба и те разочарал,па сега си многу лута.
Аватар:Дете(барем така ми личи) со скала.Детето пробува да се искачи на скалата,го гледа врвот...Мене тоа ме наведува дека ти си моментално многу потисната личност поради нешто,но времето поминува и дека повторно ќе се вратиш во својата топ форма.
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Plivacko ajde mene ...pogodi go cika sweden

I od sea druga taktika imam koj saka da go analiziram prvo mene neka me izanalizira a ko sto znaete ja sum fer vracam u rok od 24 saata...

Se izvinuvam na tie sto baraa prethodno i za niv vazi ova...nisto licno
 
D

Delux

Гостин
SWEDEN напиша:
I od sea druga taktika imam koj saka da go analiziram prvo mene neka me izanalizira a ko sto znaete ja sum fer vracam u rok od 24 saata...

Se izvinuvam na tie sto baraa prethodno i za niv vazi ova...nisto licno
Да...требаше на латиница да те анализирам:))
Сакаш да си бр.1 Тоа до некаде ти успева...ама жалам тоа е само на форум,фикција брату јебига!
Исто така се декларираш како голем шармер!Жените лудуваат по тебе,иако тоа можеби потајно го мислат:)
Ретко кој може да те заебе,ти си натпросечна интелигенција...главна фаца.
Утре ако сакаш ќе ја продолжам анализата:)
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
E taka Ve sakam realni koga ste :)

abe kazi nesto novo , plus slobodno i manite naveduvajte gi ne se plasete sto i da kazete analizata kon Vas ke bide ista , nema da vlijae napisanoto kon mene ama ich obecavam

PS moram da priznaam sto jest jest :kesa:


Да...требаше на латиница да те анализирам:))
Сакаш да си бр.1 Тоа до некаде ти успева...ама жалам тоа е само на форум,фикција брату јебига!
Исто така се декларираш како голем шармер!Жените лудуваат по тебе,иако тоа можеби потајно го мислат:)
Ретко кој може да те заебе,ти си натпросечна интелигенција...главна фаца.
Утре ако сакаш ќе ја продолжам анализата:)
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Drama _Queen(иако нов член,ќе пробам да ја анализирам)
Јузер:Мене Драма Квин ми асоцира на тебе како личност со милиони јас во себе.Знаеш да го приспособиш твојот карактер на секоја ситуација и дека знаеш да се справиш со секоја ситуација.Исто така тоа би можело да значи дека си некој вид сплеткарош и дека ги правиш поголемите заврзлами во твојата околина.
Титл под никот:Нема,како што реков,прилично нов член:)
Потпис:Ваууу,ова е нешто директно насочено,според мене посочено кон некој што ја изневерил твојата доверба и те разочарал,па сега си многу лута.
Аватар:Дете(барем така ми личи) со скала.Детето пробува да се искачи на скалата,го гледа врвот...Мене тоа ме наведува дека ти си моментално многу потисната личност поради нешто,но времето поминува и дека повторно ќе се вратиш во својата топ форма.

Hmmm...40% pogodeno...ama sepak fala:smir:

Sakam psihoanaliza od La Espanola ili od nekoe masko:wink: ,koe bilo so se cuvstvuva spremno i so misli deka nesto ke pogodi za mene...fala:back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom