Просечен македонец

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.144
Поени од реакции
2.797
...просечниот Македонец во состојба е во еден ден да испие и дваесет кафиња ако му се гага! :несвест:
Просечниот Македонец те прашува дали може да ти поминам на едно кафе, ама цела ракија ќе ти ја испие... Па и ќе ти речи оди земи уште едно шише барем од двеста милилитри...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom