Просечен македонец

Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.606
Поени од реакции
27.080
Не се лоши, најмногу ме насмеа со невестите од албанија и игранките. Е, такви фраеришта колку ги има, се ебачишта, до 40 години ергени жена немаа видено да не платеа по 5000 евра за увезена невеста.
 
На врв Bottom