Просечен македонец

Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Не се лоши, најмногу ме насмеа со невестите од албанија и игранките. Е, такви фраеришта колку ги има, се ебачишта, до 40 години ергени жена немаа видено да не платеа по 5000 евра за увезена невеста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom