Пропорции на пенисот - задоволство или болка?

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
Неколку жени допатувале на одмор и влегуваат во хотел на чии врати пишува " САМО ЗА ЖЕНИ ". На рецепција симпатично момче им објаснува на присигнатите гостинки:

- Хотелот има пет спратови. Одете спрат по спрат нагоре и изберете го оној кој Вам Ви одговара и собите на него. Но мора да знаете едно - кога веќе еднаш ќе прејдете на повисок спрат, веќе неможе да добиете соби на пониските спратови.

Тргнале жените по степеници и на првиот спрат стои натпис "НА ОВОЈ СПРАТ ЌЕ ВЕ СЛУЖАТ МАЖИ СО КРАТКИ И ТЕНКИ". Ха, рекле жените иронично и тргнале понатака. На вториот спрат стоел натпис: "ОВДЕ ЌЕ ВЕ СЛУЖАТ МАЖИ СО КРАТКИ И ДЕБЕЛИ". Сватиле они дека работите тргаат кон подобро и продолжиле понатака. На третиот спрат стоел натпис: "ОВДЕ ЌЕ ВЕ СЛУЖАТ МАЖИ СО ДОЛГИ И ТЕНКИ". Уште подобро, си рекле, но сепак тргнале кон четвртиот кат каде ги дочекал натпис: "ОВДЕ ЌЕ ВЕ СЛУЖАТ МАЖИ СО ДОЛГИ И ДЕБЕЛИ". Тука жените се воодушевиле и почнале да си нагаѓаат каква убавина ги чека на последниот спрат. Се качиле на петтиот спрат а таму ги чекал натпис на кој пишувало:

"НА ОВОЈ СПРАТ ВООПШТО НЕМА МАЖИ, ТОЈ Е ПОДИГНАТ САМО КАКО ДОКАЗ ДЕКА ЖЕНАТА Е НЕВОЗМОЖНО ДА СЕ ЗАДОВОЛИ".
Оооо убавке,другата верзија ја знам:smir:

-неодамна се отворил маркет,во кој жените можеле да си најдат и купат маж.На влезот имало табела со правила на работа на маркетот со содржина,
1.вие можете да го посетите маркетот само еднаш.

2.маркетот е на 6 ката,квалитетот на мажите се покачува со секој нареден кат.

3.можете да си бирате маж од било кој кат и да се качувате нагоре.

4,не се дозволува враќање на подолен кат.

Една жена решила да го посети истиот маркет,..за да си најде партнеррр....Откако прочитала на влезот на првиот кат ,,мажи кои имаат работа,,-таа веднаш се качила на вториот кат.Табелата тука гласела,,мажи кои имаат работа и обожаваат деца,,,жената отишла на третиот со надпис,,мажи со работа,обожаваат деца и необично убави,,
-Боже!!!...се израдувала жената,но сепак се качила на четвртиот кат.Табелата била,,мажи со работа,кои обозаваат деца,ослепително убави и помагаат дома,,.
-Неверојатно!-воскликнала жената.ТЕшко и било да одлучи,но сепак се качила на петиот кат.Табелата таму била,,мажи со работа,обожаваат деца,со ослепителна убавина,помагаат дома и се романтични,,.На жената многу и се сакало да остане на 5 кат и да си одбере партнер,но сепак се преборила со чуствата и се качила на последниот кат.Надписот бил,,вие сте 31 867302,тука нема мажи,овој кат постои,за да докаже дека е невозможно да се удоволи на една жена,,Ви благодариме,што не посетивте.!
А точно од другата страна на тој маркет бил отворен маркет за жени.На првиот кат се нуделе жени кои обожаваат да имаат секс.На вториот-богати жени кои обожаваат да имаат секс.А од третиот до шестиот кат ДОСЕГА НИКОЈ НЕ СЕ КАЧИЛ.
 
S

Sweet666

Гостин
Оооо убавке,другата верзија ја знам:smir:

-неодамна се отворил маркет,во кој жените можеле да си најдат и купат маж.На влезот имало табела со правила на работа на маркетот со содржина,
1.вие можете да го посетите маркетот само еднаш.

2.маркетот е на 6 ката,квалитетот на мажите се покачува со секој нареден кат.

3.можете да си бирате маж од било кој кат и да се качувате нагоре.

4,не се дозволува враќање на подолен кат.

Една жена решила да го посети истиот маркет,..за да си најде партнеррр....Откако прочитала на влезот на првиот кат ,,мажи кои имаат работа,,-таа веднаш се качила на вториот кат.Табелата тука гласела,,мажи кои имаат работа и обожаваат деца,,,жената отишла на третиот со надпис,,мажи со работа,обожаваат деца и необично убави,,
-Боже!!!...се израдувала жената,но сепак се качила на четвртиот кат.Табелата била,,мажи со работа,кои обозаваат деца,ослепително убави и помагаат дома,,.
-Неверојатно!-воскликнала жената.ТЕшко и било да одлучи,но сепак се качила на петиот кат.Табелата таму била,,мажи со работа,обожаваат деца,со ослепителна убавина,помагаат дома и се романтични,,.На жената многу и се сакало да остане на 5 кат и да си одбере партнер,но сепак се преборила со чуствата и се качила на последниот кат.Надписот бил,,вие сте 31 867302,тука нема мажи,овој кат постои,за да докаже дека е невозможно да се удоволи на една жена,,Ви благодариме,што не посетивте.!
А точно од другата страна на тој маркет бил отворен маркет за жени.На првиот кат се нуделе жени кои обожаваат да имаат секс.На вториот-богати жени кои обожаваат да имаат секс.А од третиот до шестиот кат ДОСЕГА НИКОЈ НЕ СЕ КАЧИЛ.

Многу добро илустирани вистини за жените и мажите. И мислам дека колку и некој да негира, секогаш ќе остане токму така. Па, затоа и мажите го имаат тој нивни посебен дел, за да се фалат со него или пак да се разочаруваат. А најбитно, да се докажуваат..
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
Ма тоа е центарот на вселената за еден маж,колку жените се способни да клечат:smir:е дуго .Таква е митската сила на дудлањето.
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
"Lady" gledas deka sakam da bidam vo kontekst so temata :wink::)
Биди и допринесувај,нека учат децата:smir:,ама давај примери,сподели што тебе ти е најважно како маж/жена сеедно.Еве например вакви некои трикс анд типс,
Како да го натераме да сврши повторно.?
Најдобра позицијаза орал е да клечите,ако тој лежи на грб клечете меѓу нозете,ако стои клечете пред него.Јас ја обожавам таа поза зошто имам слобода да си играм со тестисите.Примајте ја главата во уста и поставете ги усните врз работ каде се соединуваат главата и столбот.Со јазик лесно удрете го врвот на пенисот.Отворете ги усните и со врвот на јазикот допрете го врвот на пенисот.Со усните околу столбот,можете да го движите јазикот горе,доле околу врвот.По неколку секунди продолжете со вакум вшмукување-добро навлажнете ги усните и бавно зашмукајте го постепено да влезе во устата.
:kesa:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Па зависи, битна е и големината, а најбитно техниката. На кој начин, ќе работиш, и ти да бидеш задоволен а и партнерката.
 
Член од
19 јуни 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
И мене ми е 13ка, мерен вака, при крај има..
Имам 18 год. девица сум, и сеа уопште ли да не пробувам да иам секс? Ке бидам total sex failure??

А не ми се веруваат моуабетиве со 17-18, зошо колку што имам видено јас другари у ВЦ, и они се горе-долу како мене... така да...
 
R

RAYTHEON23

Гостин
И мене ми е 13ка, мерен вака, при крај има..
Имам 18 год. девица сум, и сеа уопште ли да не пробувам да иам секс? Ке бидам total sex failure??

А не ми се веруваат моуабетиве со 17-18, зошо колку што имам видено јас другари у ВЦ, и они се горе-долу како мене... така да...
ама ти кажав јас...ерекцијата е битна.

а зошто да не веруваш!!!

има еден дезодоранс отровен се вика топ-тен...епа толку ми е стандардно.....ама:vozbud:
дијаметарот....не баш а и не е важно бе....мит е дека женските сакаат големи веруј......јас би рекол дека 70% од мажите ако не и повеке сакаат големи...овај...така да мажите сакаат појке К од жените:pos2:

подолниов цитат ке ти објасни се

Metono1[mkd];2448511 напиша:
Па зависи, битна е и големината, а најбитно техниката. На кој начин, ќе работиш, и ти да бидеш задоволен а и партнерката.
еве

јас еднаш орално ја задоволив партнерката па ми рече дека и е поубаво него ли секс...е и сега...да ми падне егото:toe:

И ГАД ДЕМИТ ОСТАЈ ГО ТОЈ ТОРКО ШО ПРАВИ СТАНДАРДИ ЗА МЕРЕЊЕ...
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
ај вака кажете колку е долг еден инч...чисто за споредба...
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
значи ја како скоро 16 годишњак треба со 6 инчи да се задоволам...
ај ваљда ке ресне поише... ама дебеличок ке да ми е... тешко дека ке најдам некој калап асален... :kesa: :drk: повеќе за да :sekss: подолго
 

lady_QUEER

I love life.
Член од
28 март 2009
Мислења
521
Поени од реакции
28
Голем пенис-потешка ерекција.Мало мало ама вредно мојасторче.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Мал пенис владее и kicks ass
*ниска сум па се тешам дека све што е мало рулз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom