Пронајди го бендот

Член од
17 октомври 2011
Мислења
11.721
Поени од реакции
28.616
Овде не се само бендови, има и пејачи, 100 %. Ова е веројатно Пинк:

А ова Еминем:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.598
Поени од реакции
662

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
10.861
Поени од реакции
25.146
Кога ќе заглавите ќе се придружам :pos:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
9.747
Поени од реакции
16.435

plaviot fustan na desna strana.
Автоматски споено мислење:

Листа на пронајдени бендови

1. Scorpions
2. The Dead Kennedys
3. Deep purple
4. Eagles
5. The Smashing Pumpkins
6. Pet Shop Boys
7. Gorillaz
8. Whitesnake

9. The Rolling Stones
10. Blondie
11. U2
12. Led Zeppelin
13. Talking Heads
14. The doors
15. Sex Pistols

16. Garbage
17. Kiss

18. Pink
19. Eminem
20. Guns N' Roses
21. The Beach Boys
22. The Cars
23. B-52s
24. Black Flag


P.S.Фали песната на @kano не можам да видам што постирал:pipi:
crowded house... gore imas zurka na 2ta prozora
 

Kajgana Shop

На врв Bottom