Пронајди го бендот

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
9.238
Поени од реакции
15.365

the black crows nad main st znakot
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
11.483
Поени од реакции
27.997
Ама јас не го разбрав тоа така. Туку дека од еден бенд може да се објави една песна денес, една утре... :pos: Требало 1 член = 1 бенд на ден. Вака е стварно нејасно. 5 пати го прочитав, и кога видов дека и други објавуваат, реков - што ги е***, ќе ги сечам... :sramezliv:
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
4.976
Поени од реакции
32.423
Ете додадено, во воведниот пост 1 член = 1 бенд на ден.
Ограничувањето е со цел да не ја завршиме играта во 1 ден :icon_mrgr:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
9.238
Поени од реакции
15.365
Ете додадено, во воведниот пост 1 член = 1 бенд на ден.
Ограничувањето е со цел да не ја завршиме играта во 1 ден :icon_mrgr:
ti ne :sekc: sekoj den sakas da ja gledame slikata? :shok2:
 
Последно уредено:

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
10.656
Поени од реакции
24.434
Нема потреба да гледам, јас веќе најдов уште минимум 20. :pipi:
Јас 50 уште на прва, ама мора по една...ќе чакам овие очигледните да ги испукате
 
Член од
13 април 2021
Мислења
2.027
Поени од реакции
7.384
Ете додадено, во воведниот пост 1 член = 1 бенд на ден.
Ограничувањето е со цел да не ја завршиме играта во 1 ден :icon_mrgr:
Мислам џабе е...превозбудени сме кога се вакви игри во прашање. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom