Продавам, купувам, менувам...

Член од
20 октомври 2020
Мислења
232
Поени од реакции
99
Здраво дечки.
Веќе некое време сакам да си земам една вакво мини бур-машинче(ко на сликиве), но пошо нема да го користам премногу, може и на старо. Ако некој продава ваков тип на машинче, нека ми пише цена.

1632065441420.png 1632065470191.png
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
11.137
Поени од реакции
11.258
Tи треба Дремел, или по нашки гравирка (а дремел е бренд на Бош, ама популарно така ги викаат таквиот тип на алатки).

Еве ти пример за евтина опција со додатоци:
 
Член од
20 октомври 2020
Мислења
232
Поени од реакции
99
Tи треба Дремел, или по нашки гравирка (а дремел е бренд на Бош, ама популарно така ги викаат таквиот тип на алатки).

Еве ти пример за евтина опција со додатоци:
Ја разгледав, не е лоша. Но конкретно на сајтов изглеа не ја продаваат со се кутијата и комплетот додатоци(што ми се битни) како овие. Ќе видам дали ја има истава некаде на друго место. Исто така ја разгледував и оваа(знам дека не е нај врв квалитет, но би требало да врши работа).
 
Член од
24 декември 2015
Мислења
40
Поени од реакции
12
Se prodava
Pc
I5-4460
1-8Gb ram
Gtx 950-2gb-WindForce
1-1T hdd
1-500gb hdd
1-300gb hdd
Monitor 19' Asus 1440x900
Tastatura Genesis
Gluvce Zuoya
Kukiste G-storm
Slusalki AcerNitro
Cena-15.000
Lol-dota-csgo-fortnite top fps na high
 

Attachments

Член од
22 ноември 2017
Мислења
1.552
Поени од реакции
2.298
Продавам Macbook Air 2018 Rose Gold 13 inch Retina display.
- 256GB SSD
- Intel Core i5 procesor
- 8 GB RAM
Лап топот е во супер состојба, си следуват со него оригинален полнач, не е краден, легално купен, донесен од Европа.

Цена 650€
7DB47614-0598-4244-A320-F08EA53D03CD.jpeg 595A1C9D-296F-4A92-AA38-23F247DB0A67.jpeg 0297B8BD-A5C5-4FCA-A369-FA59A51A4B77.jpeg
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.270
Поени од реакции
4.952
Se prodava
Pc
I5-4460
1-8Gb ram
Gtx 950-2gb-WindForce
1-1T hdd
1-500gb hdd
1-300gb hdd
Monitor 19' Asus 1440x900
Tastatura Genesis
Gluvce Zuoya
Kukiste G-storm
Slusalki AcerNitro
Cena-15.000
Lol-dota-csgo-fortnite top fps na high
Без монитор која е цената ?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Член од
22 ноември 2017
Мислења
1.552
Поени од реакции
2.298
Продавам Macbook Air 2018 Rose Gold 13 inch Retina display.
- 256GB SSD
- Intel Core i5 procesor
- 8 GB RAM
Лап топот е во супер состојба, си следуват со него оригинален полнач, не е краден, легално купен, донесен од Европа.

Цена 650€
Прегледај го приврзокот 310782Прегледај го приврзокот 310783Прегледај го приврзокот 310784
 

Kajgana Shop

На врв Bottom