Продавам, купувам, менувам...

Член од
28 јули 2016
Мислења
107
Поени од реакции
56
Prodavam nov neotpakuvan HP HP_C 15s-eq2003nia R5 16GB, so edna godina garancija
Цена 26000 денари

e985b096-3da5-427c-b784-7dae02aaf8e6.jpg
Автоматски споено мислење:

Prodavam nov neotpakuvan HP 15-dw3138nia i5-512 GB 8 со 1 година гаранција.
Цена 28000 денари


3af7dceb-0c1e-4cbd-86e5-bec72714e93a.jpg
Автоматски споено мислење:

Prodavam nov neotpakuvan TV Xiaomi P1 ELA4590EU 55AN ANDROID TV so 1 godina garancija

Cena 500 eura

5c385a44-c2fb-41a3-8412-615660aeb60f.jpg
Автоматски споено мислење:

Prodavam nov neotpakuvan Toshiba 55UA2063DG ANDROID TV so 2 godini garancija

Cena 25000 denari

ee0cc07a-7e15-44dd-b02b-dab7931d68f6.jpg
 
Последно уредено:

Big Bull

ОК
Член од
23 август 2008
Мислења
562
Поени од реакции
394
Се продава максимално зачуван iPhone 11 64 GB Yellow
Цена: 370 евра

Користен 2 години и истиот е без физички траги на користење.
Купен е нов од Ледиком и уште од првата минута од отварање е користен со заштитно стакло и маска.
Се функционира перфектно вклучувајќи Face ID и True Tone.
Доаѓа со кутија

1665164804044.png
1665164815839.png
1665164828080.png
 
Член од
7 мај 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Продавам: Asus RX550 2GB DDR5
Графичката е во одлична состојба, работи перфектно со сменета паста. CS GO, FORZA 5, PES 2021/22 ги тера без проблеми. Повеќе од 65-70 степени не крева.
Повеќе инфорамции во дм.

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Graphics-Cards/ASUS/RX550-2G/
Повеќе инфорамции во дм.
 

Attachments

Член од
29 септември 2022
Мислења
73
Поени од реакции
107
Продавам: Asus RX550 2GB DDR5
Графичката е во одлична состојба, работи перфектно со сменета паста. CS GO, FORZA 5, PES 2021/22 ги тера без проблеми. Повеќе од 65-70 степени не крева.
Повеќе инфорамции во дм.

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Graphics-Cards/ASUS/RX550-2G/
Повеќе инфорамции во дм.
1000 DENARA DAVAM!
 
Член од
26 јули 2014
Мислења
173
Поени од реакции
41
Продавам скроз нови игри за ps4 и ps5 уште се во фолија неотпаковани The Last of Us: Remastered и God of War. (Uncharted е продадена).
Цена 1000 денари од игра.

5ea56106-a244-44e1-ae53-12512f942ab6.jpg
 
Член од
27 март 2022
Мислења
259
Поени од реакции
373
Да не му треба на некој XBOX wireless controller како на сликава?
Го земав од жирафа пред 2-3 месеца божем да играм ФИФА ама никако да се навикнам, не ми го прави ќејфот.
Си има гаранција, кутија, све комплет, играно е 10 пати на него преку сила.
3000 ден, праќам и по карго.
AGC_20220924_201548778.jpg
 
Член од
29 септември 2022
Мислења
73
Поени од реакции
107
Да не му треба на некој XBOX wireless controller како на сликава?
Го земав од жирафа пред 2-3 месеца божем да играм ФИФА ама никако да се навикнам, не ми го прави ќејфот.
Си има гаранција, кутија, све комплет, играно е 10 пати на него преку сила.
3000 ден, праќам и по карго.
Прегледај го приврзокот 350460
1000ILJADU DENARA IMAM
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
Продавам

ASUS G35CG-21206T i7-11700KF/32GB/512GB SSD/1TB/RTX 3080 10GB WIN10

Купен е Ноември 2021 има уште една година гаранција.

Цена: 100.000
 
Член од
24 ноември 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Продавам користен лаптоп асусзенбукк 14, во одлична состојба. Одличен е за секаков вид на работа, и не кочи при повеќе отворени програми.

Цена: 500е

 • ID+COLOR: 2G-PINE GREY (BEZEL)
 • LCD: 14.0 FHD WV
 • VRAM: N/A
 • CPU: INTEL 15-1035G1/BGA
 • HDD: 512G PCIEG3+TPM
 • ODD: WO ODD
 • RAM: LPDDR4X 8G [ON BD. ]
 • WLAN:WIFIG(GIG+) (11AX)2 * 2_ WI+BT
 • USB: USB3. 1A+TBT * 2
 • OS TYPE:WIN10 64BIT
 • KB LANGUAGE: US INTERNATIONAL
 • POWER CORD: CEE
 • ACCESSORY: 4CELL 67WH,SLEEVE
 

Attachments

Член од
27 декември 2022
Мислења
15
Поени од реакции
3
Imam prasanje...
Ps4 slim 500gb eden kontroler i dve igri imam za nego mozam li da go smenam za nekoj dobar poloven pc?
fala <3
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
324
Поени од реакции
44
Продавам буџет од телеком,20000 за 15000 кеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom