Продавам - Купувам

Член од
24 мај 2014
Мислења
5.297
Поени од реакции
5.871
Познавате ли некој што продава мали питбулчиња? :) Пишете ми во порака.
Биди внимателен, непризната раса е од ФЦИ и пошто нема стандард многу често ги мешаат Питбулите со Стафорди, земи од некој што се разбира многу.
 

Papillon.Papi

Terrierist
Член од
15 јануари 2014
Мислења
764
Поени од реакции
795
74335202_2357420414523300_1795448685102891008_o.jpg 74219010_2357420377856637_1755914069488959488_o.jpg

Се продава мажјак Ердел Териер стар 2 месеци. Го добивате прочистен, вакциниран и чипиран.
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
112
Поени од реакции
276
Некој да знае дали во Македонија се продаваат мајмуни, и по колку пари од прилика
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Dali nekoj znae momentalno leglo na Stafordi? :) Hvala lepo unapred

Ne mora da e so pedigre.
 
Член од
17 март 2014
Мислења
600
Поени од реакции
1.662
продавам мали ежиња , пишете во инбох
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.514
Поени од реакции
20.619
Некој инфо за легло на Jack Russel ?
 
Член од
23 јуни 2017
Мислења
25
Поени од реакции
1
Сакам да купам мини малтезер ама да е од Скопје пошто сакам да го видам прво ама по огласиве се се од други градови .Ако знаете некој тука што продава пишете.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
kade na najdam(na koja tema) onie mali kokoski-prepelici sto nosat tie mali sareni jajca
 

Kajgana Shop

На врв Bottom