Продавам - Купувам

Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.860
Поени од реакции
1.928
Да не има знае некој легло шарпланинци? :)
 
Член од
15 декември 2019
Мислења
9
Поени од реакции
2
Ako nekoj e zainteresiran, moze da mi pise. Nesto poveke info okolu kutrinjata mozam da kazam deka se so dobri linii, vo pedigreto imaat povekekratni sampioni na mkd, kutrinjata se 2 ipol mesec stari veke se vakcinirani dva pati, 3 pati se procisteni, imaat zdravstven karton. Moze da se prevzemat odma, pedigrinjata se gotovi, dostapni se masko i zensko, za sliki od roditeli, pedigrinja, sliki od malite pisete mi koj e zainteresiran se ke vi ispratam.

Споена со веќе постоечка-Doc Holliday
 
Последно уредено од модератор:
Член од
15 декември 2019
Мислења
9
Поени од реакции
2
Ako nekoj e zainteresiran, moze da mi pise. Nesto poveke info okolu kutrinjata mozam da kazam deka se so dobri linii, vo pedigreto imaat povekekratni sampioni na mkd, kutrinjata se 2 ipol mesec stari veke se vakcinirani dva pati, 3 pati se procisteni, imaat zdravstven karton. Moze da se prevzemat odma, pedigrinjata se gotovi, dostapni se masko i zensko, za sliki od roditeli, pedigrinja, sliki od malite pisete mi koj e zainteresiran se ke vi ispratam.

Споена со веќе постоечка-Doc Holliday
Se raboti za Angliski Koker Spaniel, imav tema otvoreno, pa prefrlena mi e ovde.
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
69
Поени од реакции
2
Мини малтезери резервација
Може да се резервираат мини малтезери од татко и мајка со под 4 килограми.
Куцињата ке бидат достапни на почеток на Мај месец 2023, вакцинирани, прочистени и чипувани.
250 евра куче
078408668
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom