Продавам - Купувам

Член од
21 јуни 2017
Мислења
14
Поени од реакции
6
Здраво, пријателчиња. Сакам да прашам како можам да купам корги кученце во земјава или од Европа некаде? Благодарам однапред
 
Член од
20 јануари 2016
Мислења
15
Поени од реакции
0
Здраво. Сакам да купам златен ретривер, продава некој или познава некој што продава ? Благодарам
 
Член од
28 февруари 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
Продавам чистокрви персиски мачиња, доколку е некој заинтересиран нека ми пише. :)
 
Член од
24 август 2011
Мислења
90
Поени од реакции
20
продава некој бигл, или која одгледувачница има.

и некој искуство со расата, темперамент и сл.
јас имам jack russel, па горе доле мислам дека се исто активни т.е. хиперактивни
 
Член од
21 август 2015
Мислења
70
Поени од реакции
28
Продавам кучиња од расата златен ретривер. Кучињата се прочистени, вакцинирани, со здравствена книшка и педигре. Седум седмици стари, спремни за подигнување.
 

Attachments

Papillon.Papi

Terrierist
Член од
15 јануари 2014
Мислења
764
Поени од реакции
792
Се очекува одлично легло Ердели од прекрасно потекло кон крајот на Август. Двајцата родители имаат одлични резултати на изложби, како и здравствени тестови и сертификати. За повеќе информации, пишете ми во приватна порака.

1565713056180.png
 

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.814
Поени од реакции
2.364
Mene me interesira kade e snimano za hd i ed?
 

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.814
Поени од реакции
2.364
Nema potreba. Srekjno so legloto
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.360
Поени од реакции
4.368
Се очекува одлично легло Ердели од прекрасно потекло кон крајот на Август. Двајцата родители имаат одлични резултати на изложби, како и здравствени тестови и сертификати. За повеќе информации, пишете ми во приватна порака.

Прегледај го приврзокот 215006
Среќно со леглото и од мене.
 

Papillon.Papi

Terrierist
Член од
15 јануари 2014
Мислења
764
Поени од реакции
792
IMG_20190901_221139_532.jpg

Пред 4 дена се родија бебушите на Беки и Кирику. Има 4 женки и 2 мажјаци. Слободни се за резервација.
 

Papillon.Papi

Terrierist
Член од
15 јануари 2014
Мислења
764
Поени од реакции
792
Се продава Ердел Териер мажјак роден на 29.08.2019 со изложбен потенцијал и фантастично педигре со многу американски гранд шампиони и интернационални шампиони. Родителите му се здравствено тестирани и имаат освоено голем број титули на изложби.
received_2451676061615117.png
 
Член од
22 септември 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Познавате ли некој што продава мали питбулчиња? :) Пишете ми во порака.
 
На врв Bottom