Продавам - Купувам

Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Најдов 4 мали мачиња на кои што им треба ептен голма нега, зашто се стари само 3 дена.
Бидејќи јас не сум во состојба да ги чувам, поради тоа што веќе имам куче и папагал би ги дала на некој што 100% ќе гарантира дека перфектно ќе се грижи за нив.

Негата бара 10 пати на ден да се хранат со шприц ( по малку ) и да се масираат.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.326
Поени од реакции
7.788
Барам поклон

baram pitbul maski na poklon
 
А

Ајсшутер

Гостин
Буцио тешко дека некој ке ти даде на поклон,баш Питбул али пробај си ја среќата.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Единствено според мене да најдеш питбул на поклон е некој стар пред умирање или можеби некој што е до крај раскасапен од некоја борба.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.646
Поени од реакции
10.939
Коа веќе се бара поклон
Ја би сакал англиски стафорд :) чистокрвен!
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
А јас сакам прасе, ама морско да биде :helou:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Јас пекинезер би сакал:smir:
 

WondeR`

Дипломат
Член од
2 февруари 2008
Мислења
156
Поени од реакции
5
Барам куче (милениче)

Дали некој подарува куче, али машко?Или дали некој ќе ме упати каде се подаруваат кученца.Али расни.
Ви Благодарам однапред.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Rasno kuce na poklon spored mene tesko deka ke najdes, osven ako ne ti go podari nekoj blizok prijatel.
 
Ј

јовица11

Гостин
Мојата кучка моментално има мали кученца сите се машки,ама не се некоја раса,не се ни ДОЧ али се најубави.Ќе ги сликам деновиве и ќе поставам слики,ако има заинтересирани повелеле
 

WondeR`

Дипломат
Член од
2 февруари 2008
Мислења
156
Поени од реакции
5
Мојата кучка моментално има мали кученца сите се машки,ама не се некоја раса,не се ни ДОЧ али се најубави.Ќе ги сликам деновиве и ќе поставам слики,ако има заинтересирани повелеле
Сликај ги, и кажи ми барем што раса е кучката и кучето од кои се правени.Е само една прашање, ги подаруваш или продаваш?
 
Ј

јовица11

Гостин
Abe ne znam sto rasa mi e kuckata,bidejki ne se razbiram do tolku.Malecka e,busava,kafeava e...imam sliki od nea u kajgana naj milenice,ako ne te mrzi pobaraj pa ke vidis,a sparena e so kuce isto kako nea,i da gi podaruvam.Vcera gi slikav malite i denovive ke gi postavam na Kajgana,samo da mi go vratat kompjuterot,na popravka e:(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom