Продавам - Купувам

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Продавам 4 женски пудлици.Кунченцата се стари 1 месец.За повеќе информации контактирајте ме на меил sokolovnikola@hotmail.com























 
Член од
20 мај 2007
Мислења
1.139
Поени од реакции
153
Дали некој подарува морско прасе? Доколку е така, ве молам да ме известите. :)
Поздрав.
 
Член од
5 септември 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали некој продава Мопс случајно или знае некој што продава?!?! :se_ molam :costumed3 :turn:
 

draganask

те сакам СОНЦЕ
Член од
4 декември 2007
Мислења
401
Поени од реакции
24
Ако имаш FB исконтактирај ја Jasna Mopsolina, таа чува мопсови и мислам дека може да ти помогне околу тоа.
http://www.facebook.com/people/Jasna-Mopsolina/1558623444
:smir:

--- надополнето ---

Итно ми треба на поклон куче какво било али да е со висок раст и да може да стаса до прилеп или да е од прилеп!!!!!ИТНО!!!!!!Благодарам однапред!
Си најде кутре?
 

draganask

те сакам СОНЦЕ
Член од
4 декември 2007
Мислења
401
Поени од реакции
24
Младо маче кое е премногу мило и питомо и премногу сака да се гали, бара топол дом за да не остане на улица.
Маченцето има и мала повреда на рачето. Бело со сивко е, премногу дружељубиво. Подоцна ќе поставам и слика за да го видите.

Контактирајте ме по пп или тука. Ве молам да му најдеме дом.


 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
Епа штета и на другарка ми е машко :helou:
Чисто информативно, од каде е другарка ти (каде живее) и како се вика? Можеби се знаеме, пошо познавам доста луѓе со пинчови, заради тоа.
 
L

Lu

Гостин
Чисто информативно, од каде е другарка ти (каде живее) и како се вика? Можеби се знаеме, пошо познавам доста луѓе со пинчови, заради тоа.
А не живее веќе во Македонија,летово се пресели во Србија.Инаку Елена се вика.
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Некој да не подарува мајнумче, или пак да знае некој што подарува/продава? Инфо ве молам по ПП. Благодарам =)))
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Некој да не подарува мајнумче, или пак да знае некој што подарува/продава? Инфо ве молам по ПП. Благодарам =)))
Mислиш мајмун?
И дали мислиш дека ќе подари некој мајмун :)))
Може да си купиш од некој пет шоп, со тоа што претпоставувам на лагер тешко да имаат па ќе ти нарачаат.
Али спреми си бар илјада евра, ма и повеќе мож.
Сепак мајмун е скап миленик, а шансите некој да подари .... невозможни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom