Продавам - Купувам

Член од
26 декември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
Па да генетски да влече нешто од родителите,нешто борбено тоа ти е уствари борбена крв :) Незнам ако најдам нешто(а сигурно ќе најдам) незнам дали би ти помогнал,пошто ја сум против борби со кучиња.Знам дека викаш дека нема да го бориш,ама сепак...
Ne sakam borbi ama sakam superiornost , ako najdes nesto pisi mi pa ke iskontaktirame okolu "formalnostite" ;)
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
264
Поени од реакции
72
Дали знаете некој да продава ретривери кутриња, машко ми треба?!
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Има некој да ми понуди Самојде...може на поклон:tv:...а најмногу би платил 100е...чистокрвен...
 

Викиче

Sarcasm is my best friend
Член од
27 ноември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Би сакала тигрест боксер или кане корсо, доколку продава некој би сакала да знам како се движат цените.
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Сакам чистокрвен Доберман за цената ме интересираше колку е отприлика..:smir:
 
H

^HITMAN^

Гостин
Сакам да купам чистокрвен Bullmastiff на возраст од 2 до 4 месеци.

Ако некој продава или познава некој што продава ве молам да ме известите.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Мал бостонски териер?
Небитно колку пари, ајде понуди. : )
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Мал бостонски териер?
Небитно колку пари, ајде понуди. : )
1200 евра врвен квалитет:smir:

Сакам да купам чистокрвен Bullmastiff на возраст од 2 до 4 месеци.

Ако некој продава или познава некој што продава ве молам да ме известите.
Има во Скопје легло(моментално незнам дали има мали кутриња) ќе ти пишам деновиве па да се договориме ако си вистински заинтересиран.

Сакам чистокрвен Доберман за цената ме интересираше колку е отприлика..:smir:
400 евра.

Би сакала тигрест боксер или кане корсо, доколку продава некој би сакала да знам како се движат цените.
Кане Корсо 300 евра(одлични примероци)

За боксер неам поим(барај го Митке)

Ne sakam borbi ama sakam superiornost , ako najdes nesto pisi mi pa ke iskontaktirame okolu "formalnostite" ;)
Имам нешто за тебе ;)

Има некој да ми понуди Самојде...може на поклон:tv:...а најмногу би платил 100е...чистокрвен...
Средена работа за 100 евра(само без родовник)

Истото прашање, само може да е и женско....
Имам црни ако сакаш.
 
H

^HITMAN^

Гостин
Има во Скопје легло(моментално незнам дали има мали кутриња) ќе ти пишам деновиве па да се договориме ако си вистински заинтересиран.
Заинтересиран сум. Имаат ли педигре ? Ке го носам и за надвор од државата затоа е задолжително? Колку е цената од прилика?
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Заинтересиран сум. Имаат ли педигре ? Ке го носам и за надвор од државата затоа е задолжително? Колку е цената од прилика?

Имаат се што треба,од одгледувачници надвор од Мк(кај нас нема легло).Поскапи ќе бидат,ако си заинтересиран ќе ти дадам број од човекот за да се спогодите.
 
H

^HITMAN^

Гостин
Имаат се што треба,од одгледувачници надвор од Мк(кај нас нема легло).Поскапи ќе бидат,ако си заинтересиран ќе ти дадам број од човекот за да се спогодите.
Ајде те молам прати ми ПП со број од човекот, само да не се повеќе од 1000 евра.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.621
Поени од реакции
10.880
Кане Корсо 300 евра(одлични примероци)
Какви? Црни бели прљаво сиви...? Загреан сум за вакво куче, уф...
Туку, ме зачуди цената, се очекував некоја минимум 500 евра...не се разбирам многу во цени, може затоа.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940





татко


мајка


Само една напомена овие кучиња незнам колку се,тие 300 евра ги кажав пошто еден другар зема мажјак од истиов татко за 300 евра.За овие ќе треба да се распрашам.
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
golem ljubitel sum na kucinja od rasata sibiski samojed pa podolgo vreme baram no nemozam da najdam ako ima nekoj neka kaze da se dogovorime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom