Мајло
Поени од реакции
940

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мајло можеш ли да ми одговориш на пораката, те молам?
  Мајло
  Мајло
  ne go nemam veke toj kontakt,izvini.
  unknown_i
  unknown_i
  Во ред, ти благодарам.
  Како беше таа страната за слики да ја ставам таму па после на форумот?
  Д
  Oк ,пристојна сума. Еве ти мсн за понатамошни договарања :) Damjan_tuki@hotmail.com уклучен сум ако имаш за збор два ок ако не...нема врска обавезно ќе се чуеме ,заегреан сум за стафордов не се само празни зборови :) поздрав.
  Д
  Ок , а може да ми кажеш колку ќе биде цената отприлика , немора точно...зошто само цената може да ми биде проблем. Поздрав
  zdravo, vidov eden tvoj post napisa deka mozes da go preporacas najdobriot za kupiranje na usi, pisi mi informaciii za nego imam malo pitce 3meseci zenka ,prekrasno e ....
  Ф
  Не ме фаќај за збор али мислам дека видов во Гтц,има едно продавниче ко Фан Шоп што е,има дресови,капи шалови...провери таму.
  А ако не најдеш таму,цепај на Железничка кај тој Фан Шоп таму гарант имаш.
  Поздрав.:pipi:
  Здраво Димитри,
  барам машко шарпланинче до кај 100 евра, по можност со долго влакно железно сива боја, па ако имаш некоја информација каде би нашол би ти бил благодарен. Чував прекрасен примерок повеќе од 12 години, па сакам пак да имам еден убав шарпланинец.

  поздрав и пиши ако има нешто
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom