Програма на Радио Кајгана 2014 (пријави)

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од .Sky., 13 февруари 2014.

 1. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Kje bide vecer ova ili ?
   
 2. Andrew

  Andrew ќ

  Член од:
  27 октомври 2011
  Мислења:
  5.729
  Допаѓања:
  15.237
  Па, да.
   
 3. Толстој

  Толстој екс Бомбастичен

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  11.745
  Допаѓања:
  11.852
  Togas, nema spienje nocas. Cekam da mi pogodis muzikata, Morphine, Radiohead, UNKLE sve toa spremi
   
 4. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  За во сабота тој термин го има @G@rfielD доколку тој термин ти е само за денеска тогаш да не те пишувам... доколку го откаже тој термин G@rfield тогаш ќе го пишам твојот термин таму.
   
 5. Andrew

  Andrew ќ

  Член од:
  27 октомври 2011
  Мислења:
  5.729
  Допаѓања:
  15.237
  Видов, ама тој не потврдил уште, а? Коа ќе потврди ме тргни, бива?
   
 6. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Океј ти го ставив тој термин но го ставив под ? бидејќи да се знае дека не е загарантиран тој термин. Подоцна ќе го прашам G@rfield да видам дали ќе го откаже или не.
   
 7. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.962
  Допаѓања:
  5.923
  Остајте ми ги мене петок и сабота после еден како што и се пријавив. @Andrew , ако некогаш нема да можам да стигнам, тебе прв ќе ти пишам да ме замениш. :)

  Еве вечерва ако сакаш/можеш пуштај, па од 2 ќе те заменам. ;)
   
  На Andrew и .Sky. им се допаѓа ова.
 8. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Во ред штом го задржуваш терминот тогаш оставам како што и беше.

  Инаку во понеделник го задржуваш терминот? @G@rfielD
   
  На G@rfielD му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.629
  Допаѓања:
  3.503
  ако може распоредот пак да се објави зашто пред нова година последен пат го видов ...
   
 10. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Го има на прва страница... :D

  Распоредот можете да го погледнете на следниов линк
   
 11. StormRage

  StormRage Гостин

  Oh guys...
  Пишете ме после 12-1 четврток или било кога, на работа сум не знам и сам до кога, како на пример еве сеа се прибирам.
  Крај краева, ќе пуштам кога можам...
   
 12. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Твојот термин ќе го тргнам па кога ќе бидеш сигурен кажи слободно...
   
 13. HristijanWR10

  HristijanWR10 Bryan Kearney

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  10.676
  Допаѓања:
  20.134
  Сега префрли го моето од петок во четврток :)
   
 14. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Значи петок да го ослободам? океј.
   
 15. TIPEE

  TIPEE

  Член од:
  4 март 2014
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  52
  Jas mozam da go zemam bilo koj den od ponedelnik do petok od 16.00 do 18.00 gledam toj del na rasporedod vi e totalno prazen ?
   

Сподели преку: