Програма на Радио Кајгана 2014 (пријави)

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
@.Sky.

Пиши ме и у сабота од 01:00 па даље, додека некој друг не превземе или ја не паднам. Исто рок.
За во сабота тој термин го има @G@rfielD доколку тој термин ти е само за денеска тогаш да не те пишувам... доколку го откаже тој термин G@rfield тогаш ќе го пишам твојот термин таму.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
За во сабота тој термин го има @G@rfielD доколку тој термин ти е само за денеска тогаш да не те пишувам... доколку го откаже тој термин G@rfield тогаш ќе го пишам твојот термин таму.
Видов, ама тој не потврдил уште, а? Коа ќе потврди ме тргни, бива?
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Видов, ама тој не потврдил уште, а? Коа ќе потврди ме тргни, бива?
Океј ти го ставив тој термин но го ставив под ? бидејќи да се знае дека не е загарантиран тој термин. Подоцна ќе го прашам G@rfield да видам дали ќе го откаже или не.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Остајте ми ги мене петок и сабота после еден како што и се пријавив. @Andrew , ако некогаш нема да можам да стигнам, тебе прв ќе ти пишам да ме замениш. :)

Еве вечерва ако сакаш/можеш пуштај, па од 2 ќе те заменам. ;)
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Остајте ми ги мене петок и сабота после еден како што и се пријавив. @Andrew , ако некогаш нема да можам да стигнам, тебе прв ќе ти пишам да ме замениш. :)

Еве вечерва ако сакаш/можеш пуштај, па од 2 ќе те заменам. ;)
Во ред штом го задржуваш терминот тогаш оставам како што и беше.

Инаку во понеделник го задржуваш терминот? @G@rfielD
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.382
Поени од реакции
22.911
ако може распоредот пак да се објави зашто пред нова година последен пат го видов ...
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
ако може распоредот пак да се објави зашто пред нова година последен пат го видов ...
Го има на прва страница... :D

Распоредот можете да го погледнете на следниов линк
 
S

StormRage

Гостин
Oh guys...
Пишете ме после 12-1 четврток или било кога, на работа сум не знам и сам до кога, како на пример еве сеа се прибирам.
Крај краева, ќе пуштам кога можам...
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Oh guys...
Пишете ме после 12-1 четврток или било кога, на работа сум не знам и сам до кога, како на пример еве сеа се прибирам.
Крај краева, ќе пуштам кога можам...
Твојот термин ќе го тргнам па кога ќе бидеш сигурен кажи слободно...
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
Jas mozam da go zemam bilo koj den od ponedelnik do petok od 16.00 do 18.00 gledam toj del na rasporedod vi e totalno prazen ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom