Програма на Радио Кајгана 2014 (пријави)

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од .Sky., 13 февруари 2014.

 1. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Кои денови ти одговара на тебе за да те пишам во распоредот?
   
 2. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  Го потврдувам мојот термин. Недела 22-23. АМа не од вечерва :)
   
  На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TIPEE

  TIPEE

  Член од:
  4 март 2014
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  52
  Pa moze ponedelnik i cetvrtok
   
  На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  11.937
  Допаѓања:
  28.878
  Среда од 23 до 01.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Xfire

  Xfire forza juve!

  Член од:
  9 август 2008
  Мислења:
  6.850
  Допаѓања:
  1.191
  Ја заборавив кога ми беше терминот. Бидејки сум во смени на работа можи преку 1 недела да пуштам во Петок околу 19:00.
   
 6. langelina

  langelina

  Член од:
  6 јули 2011
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  7.578
  Дајте и упатства како да пуштам музика во недела.
   
  На arakenx му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: