Провокации во фан клубовите!

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.735
Поени од реакции
43.995

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.647
Поени од реакции
43.450
#6331

Не престанува лузеров,дај банирајте го плс..
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
#6331

Не престанува лузеров,дај банирајте го плс..
за кој кур да ме банират, шо вие не можете да поднесете пораз и сега банирајте го. па да ти кажам и да ме банират ич кур нема да ме боле па ке си се регистрирам на форумов и пак ке ве заебавам ко ке изгубете
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
за кој кур да ме банират, шо вие не можете да поднесете пораз и сега банирајте го. па да ти кажам и да ме банират ич кур нема да ме боле па ке си се регистрирам на форумов и пак ке ве заебавам ко ке изгубете
И ќе си добиеш пернаментен бан :wink:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.647
Поени од реакции
43.450
за кој кур да ме банират, шо вие не можете да поднесете пораз и сега банирајте го. па да ти кажам и да ме банират ич кур нема да ме боле па ке си се регистрирам на форумов и пак ке ве заебавам ко ке изгубете
ДА те банираат од нашиот фан клуб,а не од форумот...
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
И ќе си добиеш пернаментен бан :wink:
а бе другарче нека ме банираат не перманентно и козистентно ако сакаат нека ме банираат. јас пак ке се регистрирам и пак ке ве заебавам, никој не може да ми ја банира IP адресата :baeh::baeh:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
а бе другарче нека ме банираат не перманентно и козистентно ако сакаат нека ме банираат. јас пак ке се регистрирам и пак ке ве заебавам, никој не може да ми ја банира IP адресата :baeh::baeh:


Еј неможе ? :pos2::pos2::pos2:

Дете , од вакви Хакери пропаднавме ;)
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
Еј неможе ? :pos2::pos2::pos2:

Дете , од вакви Хакери пропаднавме ;)
со деца на плажа оде ли се кажи ми ти на мене?
како прво не сум хакер и немам намера да хакирам нешто затоа што знам како е некој да ти го украде она што го со мака имаш испрограмирано. и на мене ми се случи истото да ми го хакнат програмчето шо го направив и сега се откажав од програмирањето. е само ова да го знаеш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom