Провокации во фан клубовите!

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
мене уште ми стои бан од реал мадрид???? гледам тргате банови
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Тргаме стари банови, од по пола година и повеќе, на членови кои сфатиле кај згрешиле.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
ај види во бележникот датумите :wink: еве гоче на пример:wink:
Не знам на кој јазик да ти напишам за да разбериш. Ај ќе пробам со поголем фонт пошо можда тука е проблемот.


НЕМА ДА ТИ БИДЕ ТРГНАТ БАНОТ

Секое наредно мислење на темава што нема да биде пријавена провокација ќе биде избришано.
 
Член од
14 март 2009
Мислења
276
Поени од реакции
10
kolku mi trae banot na fan klub skendija i fan klub vardar?:smir:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
луге де очистете ја темата фк турново премногу за беласица налетаа на муабет неможат да се помират дека се тим од понизок ранк
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Добро, ја сфатив грешката може ли сега да ми биде тргнат банот од фан клуб Милан веке 5 дена сум баниран а казната е 3 дена???
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
#1867, црвена звезда фан клуб. Нека го чисти некој комплексашов,труе тема.Има и погоре едно мислење ставено. реплицира на секој скоро секој муабет напишан во цз фан клуб.
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
#1869 ајде некој модератор да дојде и да ги исчисти комплексашите аман, не се радуваат што нивниот тим поминал, се радуваат што противничкиот тим изгубил. Ебати таквите фанови и навивачи! А башка ретардов #1869 пред да заврши утакмицата на резултат од 2-0 има пишано "поминавме ние,ајде сега вие уште два гола,навиваме за вас!"
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.995
луге де очистете ја темата фк турново премногу за беласица налетаа на муабет неможат да се помират дека се тим од понизок ранк
Целата тема ја средив, ако успровоцира уште некој фан на Беласица, веднаш ке биде баниран од тема .
#1867, црвена звезда фан клуб. Нека го чисти некој комплексашов,труе тема.Има и погоре едно мислење ставено. реплицира на секој скоро секој муабет напишан во цз фан клуб.
Избришано .
Пријавен е за бан, по истиот ке бидат тргнати мислењата .

#2745

може и бан од тема..
Исто како и челнот што го пријавил Ivan1Real .

#1869 ајде некој модератор да дојде и да ги исчисти комплексашите аман, не се радуваат што нивниот тим поминал, се радуваат што противничкиот тим изгубил. Ебати таквите фанови и навивачи! А башка ретардов #1869 пред да заврши утакмицата на резултат од 2-0 има пишано "поминавме ние,ајде сега вие уште два гола,навиваме за вас!"
Ќе добие бан од тема, заедно со Мile Red Devil .
Избришано !
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Може некој да среди во фан клуб милан
Настана еуфоруја зашто се играло против реал и овој djmanga ептен замара немаше тука дискусија освен сељачки препукувања!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom