Провокативна гардероба

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Девојка што знае да ја носи облеката и да нема толкави гради и(или) облини може да изгледа милион пати поубаво од таа на сликата. А таа што незнае да ја носи може да има тело ко Жизел а пак да изглеа катастрофа.Се е релативно:wink:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Ako bi nosela mojata zenska vakvi ke bide...mmmmmmmmmmm.....neznam.Ke bide extra.
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
Не знам што толку мана и најдоа некои на девојката. Според мене изгледа супер и како што рече Рагаца - нема грам сало ни целулит... А женско треба да има облини, а не ко метла со чворови...
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
По се изгледа дека вие (жените) сте љубоморни на другите затегнати и sexy цури. Па така наоѓате оправдување дека они се вакви, такви ......Нели?
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Ако малце поубаво прочитате ќе видите дека не најдовме маана на ДЕВОЈКАТА туку на нејзината облека:icon_eek:Ама сеа кој чита кој не....
А за љубоморни..:pos: никад не сум била несигурна во својот изглед и никад нема ни да бидам така да...:wink:
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
Dani^^^ напиша:
Девојка што знае да ја носи облеката и да нема толкави гради и(или) облини може да изгледа милион пати поубаво од таа на сликата. А таа што незнае да ја носи може да има тело ко Жизел а пак да изглеа катастрофа.Се е релативно:wink:
Ова што е? (болдираното)

Типката е толку јебозовна што можам да се кладам да излезеш со неа, сите по неа ќе се вртат а не по тебе. И парталите супер и стојат и знае да ги носи. ”И се оцртава” - па штоако...

ПС Имам такви гаќи и маж ми збеснува кога ќе ме види во нив...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Pusti slika ma od tebe vo gakickite, nema da se luti maz ti, znam, sigurno nema.
Carlito, fala man!
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
:ne: Не не, не се лажам јас така лесно...
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
123 напиша:
Ова што е? (болдираното)

Типката е толку јебозовна што можам да се кладам да излезеш со неа, сите по неа ќе се вртат а не по тебе. И парталите супер и стојат и знае да ги носи. ”И се оцртава” - па штоако...

ПС Имам такви гаќи и маж ми збеснува кога ќе ме види во нив...
Па ќе се вртат де нормално кога и се гледа целата.....:icon_eek: Ти имаш такви ГАЌИ-нормално тоа и е се ГАЌИ за у кревет со маж ти а не за цел град нели...?:icon_roll
За болдираното-праев споредба а не реков дека е лоша типката туку кажував дека е релативно на кого како му стои некое парче облека.
А тоа дали ќе се вртат по мене или по неа :pos:Пошто не се ни знаеме, неам намера да коментирам особено што коментарот беше безнадежен обид да ми докажеш нешто :pos:Поздрав:wink:
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
Сакав да докажам а и докажав дека си љубоморна...
Извини ама за ова не морам да те познавам...
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
123 напиша:
Сакав да докажам а и докажав дека си љубоморна...
Извини ама за ова не морам да те познавам...
Dobro-me fati ljubomorna sum...Frojdu moj :cuc::cuc: Aj..nejse:pos::pos::pos:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Добро, забегавте од темата АЛОО!
Ако имате да си кажете нешто што е надвор од темата, продолжете по пп...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom