Провокативна гардероба

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мене ми е вкусно како изгледа цурата и баш е секси.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.200
Поени од реакции
34.434
divine напиша:
:icon_mad:
Не, сериозно. Ејсид мене барем ептен невкусно ми делува ... ти би носел хеланки на пример?:raz:
Јас не сум фимејл.

Да бев жена, би се облекувал провокативно. Зошто да не?
Супер изгледа, и воопшто не ми изгледа невкусно... Можеби е малку „преку границите” со првата фотка, ама втората е сосема во ред.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Ја да бев женско ќе бев бештија.

Иначе, рамно ми е во врска со облеката. Кој шо сака нека носи. И камел тоу, и мужи по хеланки и голи нека шетаат..
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
На кеј ролав со девојки кој носеа кратки панталончиња, ама никад не им се оцртуваше. Се познаваа танги и толку
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
ragazza напиша:
Da,mn she is good !!! nema gram salce na nea , nema celulit , se zategnato mmmmm EYECANDY!
Да не сум ве чул така за мојата швалерка, јасно!! :pishtoldz :pishtoldz
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Без веза...
Зошто да си ја стегам?
За да им напраам ќејф на неколку попалени мажо-мајмуни?
На-а.
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
lele luge...ovaaa epten u p..ka i vlegle..shto i trebalo da gi oblekuva...mozela i bez niv...kako shto kaza eden prethodno.. mene mi e napadno ova ne mi e sexi i nekako nevkusno mi e...aj za na plaza da kazes moze da pomine...ama za po grad...nekako mi e prenasilena celava rabota:pos:
jas sum za sloboda pri oblekuvanjeto neli sekoj ima pravo shto saka da pravi ako misli deka e kul i ako se cuvstvuva udobno i ako toa go pravi sreken...ali shto znam...nekoi raboti na nekoi luge i vo odredeni priliki ne odat bash...jas si nosam kratki pantaloncinja, cesto nosam u leto samo ne bash ovakvi...malku se podolgi i ne se pikaat u p....:pos: teksas preferiram, no suknicki poveke obozavam...leleee shto ne e leto....uzasno mi e ladno a koga ja vidov ovaa ushte tolku mi stana ladno...brrrrrr
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Не за џабе рекле Less is more!Ме нервира фактот што кај сите преовладува мислењето дека ако на една девојка и е целата оцртана, или ако и се гледаат цели гради дека таа девојка е кул:icon_mad: Тоа не е ни убаво,ни вкусно,ниту пак некој критериум за колку таа девојка знае да се облече.Поштувам девојки кои во тренерки изгледаат топ,а не девојки на кои им е потребно или практикуваат целата ... да им се гледа за да изгледаат добро и да се вртат по нив :wink:
Кратките панталончиња се кул,јас лично ги обожавам ама никогаш не би облекла такви ко таа на сликата..мисламмм боље кје се соблечам па и онака ист ефект ќе има :wink:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Dani^^^ напиша:
ако на една девојка и е целата оцртана, или ако и се гледаат цели гради дека таа девојка е кул:icon_mad:
kazi!
gluposti zivi,
taka izgleda za lesna zenska,ne za tipka!
aman be muzi kako razmisluvate:lud:
edno pitanje:zenska vi bi ja pustile da se
seta u grad so rascepena p***a?:icon_lol:
pa ne normalno,ili ako vidis takva razgolena prvo vikas
wow vidi kakva e gz,cicka....auuuuuu
koga bi imal sansa da ja legnam mh mh mh,
nego aj ke i napraam muabet,vamu tamu i ke vidam so ke bide....:wink:
nejziniot provokativen i nevkusen izgled sam ti kazuva i pravi
da mislis deka mozes da bides so nea,mislis deka e lesna in odma mislis
na toa!
inace odvratni mi se fotkite,moze takvi pantaloncinja za na plaza,ama za u grad,toa ni vo eden slicaj!:wink: :)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Абе ни за на плажа не се убави!
Си се знае, купаки убаво да ти го истакнат телото т.е убавите делови од телото а оние понеубавите да ги сокрие.
Постои БИКИНИ и тоа го оправдувам, баш е убаво да видиш бикини на убав женски гз.
Танга на плажа не поштувам!
И тоа што рече за нивната женска дали би и дале така да се облекува...
па нормално дека нема, а они тука што сакаат можат да напишат!
Јас истото го прашав Ејсид, дали би и дал на ќерка му (ако има ќерка) така да се облекува? Одговор не добив, пошо ваљда го знам и без да каже:wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.200
Поени од реакции
34.434
Море да имате гради и облини како нив, како би ги носеле... :wink:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Acid напиша:
Море да имате гради и облини како нив, како би ги носеле... :wink:
хахаха баш ме насмеа:pos:
уште искомплексирани не направи само затоа што мислиме дека тоа ПАРТАЛЧЕ, што го носат девојкиве е невкусно и одвратно....
Башка за кои облини кај девојкиве збориш, кога погледот ти се задржува само на едно место?
Таа у плавото, што посебни гради има?:raz:
Или таа другата....освен исцртаната ...... ништо друго не се гледа !
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
таа у плавото, дури покасно ми требаше да заприметам дека и е исцртано. Прво приметив дека има 40 години па после се задржав на градниот кош
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.200
Поени од реакции
34.434
ThA-BiTcH напиша:
хахаха баш ме насмеа:pos:
уште искомплексирани не направи само затоа што мислиме дека тоа ПАРТАЛЧЕ, што го носат девојкиве е невкусно и одвратно....
Башка за кои облини кај девојкиве збориш, кога погледот ти се задржува само на едно место?
Таа у плавото, што посебни гради има?:raz:
Или таа другата....освен исцртаната ...... ништо друго не се гледа !
Пардон, пишав гради и облини, а требаше гради ИЛИ облини. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom