Пријателски натпревари

Член од
5 март 2018
Мислења
15.526
Поени од реакции
17.207
Гаснете ги сите телевизорите во знак на сочуство :) штета шо стварно нема никакво значење натпреваров.
Играта на Атлетико вечерва е порнич, какви проигрувања и какви контри мајко мила, Феликс обеќава многу иако е рано ама има сенс детето, Коста како и шо најавуваа од клубот гладен е за игра како никогаш досега, рано е сеуште ама ептен имам хајп со новиве во клубот се надевам нема да ме треснат од земја и конечно ќе ни се потрефи оваа година.
Автоматски споено мислење:

Перез ќе го избрка Зидан на полувреме.
:icon_lol:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.926
Поени од реакции
24.573
Тоа е тој мајнд сет на Чоло и на пријателска утакмица ќе излезеш и ќе дадеш 200%.
Браво, свака им част, дупло по спремна физичка екипа се од Реал моментално, можеби и Реал прелабаво си го сфати натпреваров.
Феликс одличен, би требало да го биде, се гледа дека разбира многу фудбал детево и има висока спортска интелигенција.
Саул човече не е нормален, нели му најдоа некаква болест на овој бе? Како е нормално волку да трча, дуел не изгуби.
Штета за Јович ако се повреди на подолг период. Првиот натпревар играше 45 минути со цела втора постава, вториот натпревар го извадија во 18та минута, третиов натпревар се повредува во 20та.
Натпреваров е уште еден доказ дека МОРА да се купи некој во средина, Иско никој не знае што игра.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.526
Поени од реакции
17.207
значи 5:0, 5:0 Пет Нула,
Five Zero, Pesë zero, Cinco Cero
:ROFLMAO:
Да не се курчам јас пред време најарно :)
Јас разбирам пријателски се, играчите не се доволно фит и бла бла бла ама шо е ова бе ? Исто тргнаа и со Баерн и со Арсенал и со Атлетико и од сите го окркаа.
Одбраната тиња, не постои, средината бетер, Рамос изгледа како некој аматер, триста глупости изнапраи на сите натпревари.
Нападот тотално отсечен, Винициус пробва се труди како и стално ама не оди, толку му е квалитетот, Хазард игра ? Не прам мајтап, мислам дека го видов во почетните состави кога ги објавуваа. Мизерија е благ збор за ова шо го игра Реал.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.526
Поени од реакции
17.207
Коста им наплаќа за сите маки низ годините шо ни ги зададоа :)
Феликс и Коста како комбинираат:love: го изваде сам пред гол неколку пати, оган е малиот оган.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.137
Поени од реакции
84.827
Поздрав до сите што темава ќе ја читаат утре и ќе се шокираат од резултатот :LOL:
Автоматски споено мислење:

Каква утакмица само :cuc: :cuc: :cuc:
 
Последно уредено:

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.867
Поени од реакции
1.315
Klasika costa bez crven ne moze nego rezultatov e gazenje.. kakvi se real uste 3 ke primat do kraj

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Sea snimkava treba da ja zaklucat za pomladi od 18, preku den ipak deca gledaat

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.874
Поени од реакции
63.666
Што се дешава со Реал...
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.526
Поени од реакции
17.207
Да беа поприсебни комотно можеше 15 да дадат, последниве шанси на малиот Камело и Витоло беа 100 %
Начо ја ублажува бламажата :)
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.672
Поени од реакции
5.294
Комотно можеше 20+ да биде утакмицава...
Атлетико 50% ко денес да игра и Ла Лига лаганица :icon_lol:
Браво за Чоло и Атлетико страшна утакмица изиграа :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom