Пред компјутер vs. излегување во град

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
нормално дека ке си искочам ,преферирам муабет со луге шо можам да ги опипам :vozbud:
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Зависи во кој град :) дур бев Кавадарци преферирав на пц. ама сега НЕ
 

Tetka biberce

Wild Child
Член од
18 октомври 2007
Мислења
78
Поени од реакции
0
Зависи од моментот.Кога не ми се оди по гужви и меѓу народ си седам дома и дремам на компјутер...ама многу почесто ми се беснее негде :)
 

anathestar

...Зима*Снег...
Член од
25 јули 2007
Мислења
269
Поени од реакции
3
Излегување... ама ако сум расположена. А ако сум падната во некоја тешка депресија-компјутер. Абе двете се супер ама излегување е поубаво...да се видиш во живо!
 
Член од
22 август 2007
Мислења
155
Поени од реакции
0
bez mislenje izleguvanje ama sega koga proebav nogata ako ne doat nekoj drugari/ki na kafence nemam druga opcija :(:(:(
 

Bush(av)

Aut inveniam viam aut faciam.
Член од
30 април 2007
Мислења
758
Поени од реакции
7
Зависи од расположението. Некогаш сакам да сум дома и да седам пред рс, некогаш да излезам.
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
нема шанси да одберам PC преку излегување, ама за жал, вечерва такви се околностите и морам...
 
Член од
24 септември 2007
Мислења
19
Поени од реакции
0
Вав! Какво прашање...? Си го сакам компјутерот ама као шо у град ќе си поминам со друштво нигде другде
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
На вакво време мислам дека компјутерот е подбар избор.нели?
 
Член од
10 април 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
Pa vaka jas sum zavisnik i od dvete raboti no mislam deka ne bi trebalo tolku mnogu dedam prek kompjuter,tuku za toa vreme bi mozela da pro4itam nekoja dobra kniga ili pak da izlezam vo grad so drugarite.
Me interesira vaseto mislenje?:toe::vozbud:

Lele stavrno ova kompjuterov e vistinska zavisnot, pa ne mozma nisto da zavrsam , asalno, od nego, sto i da rabotam, ili da izlezam, koga ke dojdam doma, vednas na nego, bre kako droga e.......:tv:
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
9
I jas poveke odbiram da izlezam nadvor,nemoze da se sporede izleguvanjeto so pc kolku tolku nadvor ke se izduvas bar malce, ama pa koga e vakvo nadvor nemam ni keif da izlezam, podobro ke chatuvam so drugarcinjava za toa sto im se desava nadvor od kaj nas
 

[Marko]

Мочко
Член од
21 октомври 2007
Мислења
143
Поени од реакции
2
мора да искочам....

There is girl waiting for me :drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom