Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Доколку се интервенира и видоизмени, зошто да не? Јас сум за делото на нашио Маљевич да ја види светлината на денот!
јас би ја чуваја за некоја поперверзна тема :P како сакате дечки само ќе ве замолам со ПОМАЛКУ ПИШУВАЊЕ И ПОВЕЌЕ ФОТКИ НА ТЕМАТА
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Прегледај го приврзокот 246961


@BenDover

Извини се или не ти кажувам на која членка се ноџињава, а ни тие другите што само што стигнаа во дм!



Еднаш и јас а и другите мисламзборевме дали слика од слика може да се пријавува тука. За мене е не! Не значи ако сликнам позната фотографијадека таа фотографија е моја лична.
Нека се изјаснат еве и другите



соу кјут дека мислиш дека е готово меѓу нас хе хе хе
1. Не се извинувам, башка овие нозе ги знам....

2. Ова не е слика во слика за што вие сте општеле... ова е супраматистички редимејт... користам готов предмет... во случајот џанк слика по вкус на Берик....ко писоарот на Душамп....

3. Ќјут не ќјут... готово е....
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.625
Поени од реакции
34.811
...можеме овде да се префрлиме со коментарите на актуелната тема за „Фото- женски нозе“, така да ако има можност тука коцка да ги префрли коментарите, а таму да останат само фотките...супер би било...инаку мое лично мислење дека е касно до четворток, а недела а четворток исти број фотки ќе бидат поставени, башка рековме дека да биде поефективно поставување и гласање во карантинов, јас мислам дека до четворток би требало веќе друга тема да се има... што милиш коцка да биде ова поставување до недела навечер? а? ако не можеш си зафатена ќе ти помогнам ако сакаш за отварање тема за гласање....
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
...можеме овде да се префрлиме со коментарите на актуелната тема за „Фото- женски нозе“, така да ако има можност тука коцка да ги префрли коментарите, а таму да останат само фотките...супер би било...инаку мое лично мислење дека е касно до четворток, а недела а четворток исти број фотки ќе бидат поставени, башка рековме дека да биде поефективно поставување и гласање во карантинов, јас мислам дека до четворток би требало веќе друга тема да се има... што милиш коцка да биде ова поставување до недела навечер? а? ако не можеш си зафатена ќе ти помогнам ако сакаш за отварање тема за гласање....
Реков летврток само за да почекам нови фотки, не за деуго. Сега баш и се спремав да ги тегнам мислењата
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Nishto... samo kje ve sledam ovoj natprevar.... ako ima tema za umetnicka fotografija kje ja stavam Crn Kvadrat.... ja i Anon ostanavme nesvateni jbg...

:coffee:
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Зошто недемократски беа избришани моите предлози за темата на некој иден фото-натпревар, кога можеа само да бидат преместени тука?! Наивно и сосем безопасно пишав дека не треба да има полова дискриминација, хиперсексуализација и објектификација само на женското тело т.е. фотки од само женски ноџиња, батачиња, табанчиња, цициња и г'зиња, всушност, страници и страници има со такви теми и фотки на форумов. Убав предлог дадов да блеснат малку згодните глутеуси и на машките претставници тука, како освежување и промена. Протестирам!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Зошто недемократски беа избришани моите предлози за темата на некој иден фото-натпревар, кога можеа само да бидат преместени тука?! Наивно и сосем безопасно пишав дека не треба да има полова дискриминација, хиперсексуализација и објектификација само на женското тело т.е. фотки од само женски ноџиња, цициња и г'зиња, всушност, страници и страници има со такви теми и фотки на форумов. Убав предлог дадов да блеснат малку згодните глутеуси и на машките претставници тука, како освежување и промена. Протестирам!
не сум одговорна за бришењата... (n)
Автоматски споено мислење:

Ништо, добри се од нив да се сплете некое џемперче. Издепилирани се ипак поестетски на око, да л'сне од убаиње таа компактна, цврста машка форма, у античката уметност многу третирана, а денес неправедно подзаборавена. Пошто темава е уметничка пред сè. Овие дискусии ипак треба да идат у темата „Предлози околу фото-натпреварите...
дали за ова мислење протестираш?
не е избришано! сега јас протестирам!! :P
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
ги има сите твоие мислења, само мужите беа елиминирани
Се извинувам, сега гледам дека си во право, се истрчав со моите регуларни феминистички кенкања и сомнежи против машките неправди на форумов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom