Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
nuds nuds,noze noze na kraj ,se bilo frama za peckanje i galama
Автоматски споено мислење:

@Bodhidharma jas ucestvuvam staviv noze pak ke kazam sekogash ucestvuvam JUNACI NA BOJNOM POLJU SE DOKAZU ,bravo acid gi stavi vo sah mat site (y)
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Му викљм на маж ми дај бе ја че се наместам ќе наместам се ти само кликни. Не сака, љубоморен е!
1. Ти кажав да пазиш да не ти ги прочита ЛП-ата...

2. Пробај ја идеата на @Bodhidharma ... тоа можеш сама... како нели и други работи...
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.730
Поени од реакции
9.770
Уште некој од тие што сликаат непознати под фустани и миничи со мобилен да прикачи слика и ќе се комплетира впечатокот. Која манијачка тема ццц...
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
@Спојлер ако е слуцајна и се препознае окс али мојата е од 20 000 метри над морето старлета дури се воодусеви кога ја сликавме пак ке напоменам има господзи девојки кој плакааат пари за вакви фотки да им се прават и ги прозектираат на ф.б инстаграм најди снајди се
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
B.T.W SAMI PARAAA ZENKARITE OVAA TEMA EPA POMNISH ILI NEKOJ TI KAZAL ZA EMISIJATA -traziliste gledajte (y) kocka i acid drzete svoe je
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
marijaci zenkaru ben atoj sto tetovira neli slika svoi dela pomosh 4 ili se e celulitno ima edna tema na google noze se celulitno
Автоматски споено мислење:

pomosh broj 5 idete pred MRTV za 100 den ima da vi pozira na veliko pobrzajte dur ne fatil policiski cas xaxaxaxax :pos:
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
marijaci zenkaru ben atoj sto tetovira neli slika svoi dela pomosh 4 ili se e celulitno ima edna tema na google noze se celulitno
Автоматски споено мислење:

pomosh broj 5 idete pred MRTV za 100 den ima da vi pozira na veliko pobrzajte dur ne fatil policiski cas xaxaxaxax :pos:
аууу женкару бен, најде кој да збори....не сликам ја по плажи жени па демек старлета била ово оно...

...мене да ми се пушти некоја ја одма бегам бре... прашај кој сакаш...

Туку пресек на состојбата... 3 слики до сега, 4 страни текст... за мене @Toto.toto ќе остане единствениот храбар у овај подфорум....

:coffee:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
sama povika @BenDover za reklama ne sum ja ni prisilile nitu e manijacenje ,i toa noga dab na plesacica :pos:a samiot sakase nuds nuds nozinja epa eve ti ajde pokazi se :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Автоматски споено мислење:

B.T.Wteorija vs praksa ,ulicna skola ,praksata e sekogash nad tvoite teorija nov bunar kopaj vo star neplujaj
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
sama povika @BenDover za reklama ne sum ja ni prisilile nitu e manijacenje ,i toa noga dab na plesacica :pos:a samiot sakase nuds nuds nozinja epa eve ti ajde pokazi se :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Автоматски споено мислење:

B.T.Wteorija vs praksa ,ulicna skola ,praksata e sekogash nad tvoite teorija nov bunar kopaj vo star neplujaj
Да да... те повика тебе да ја сликаш... одма се ти веруваме...

1. По аголот се познава дека си се сунчал и чкраппп.. а и ова ако и е рекламен материјал... треба да се избистри за самата да се познае....

2. Не можам да си сликам нудс, не знам дали пратиш... темата е ограничена на женски ноџиња...

3. Се гледа дека си искусен....

4. @коцка ова ли е драмата што ја бараше? :P

:coffee:
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
@коцка мозе нудс на огледало или друг да те слика а ако не цини да ставам друга ???? а бен???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom