Предлог за филм со кратка рецензија

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
VMRO напиша:
Dobar li e Memento??? Mi rekoa da go gledam ama ne prasav detalno sto i kako se raboti, pa za da ne gubam vreme kazete mi???
ОБАВЕЗНО да го гледаш, закон филм. Нема ни ја да ти кажам за што се работи зашто ќе ти го расипам гледањето. :icon_lol:
Само ќе ти кажам дека е многу интересен и необичен филм, и гледај го многу внимателно од самиот почеток па до крај зашто све е многу битно.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Гледајте го The Flightplan. Филмот е многу добар. Добра комедија е исто Euro Trip i The Hot Chick
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
MarthaGraham напиша:
ОБАВЕЗНО да го гледаш, закон филм. Нема ни ја да ти кажам за што се работи зашто ќе ти го расипам гледањето. :icon_lol:
Само ќе ти кажам дека е многу интересен и необичен филм, и гледај го многу внимателно од самиот почеток па до крај зашто све е многу битно.
Јас почнав вчера, ама бидејќи беше многууу касно го оставив за денес ... многу измешано почнува мамата ... параноја ... во секој случај изгледа добар, но ќе ви прекажам мое мислење утре:)
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
House of flying daggers<----- Ова мора да го гледате!!!
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Ken Park, nogo nezdrav angliski film,ima raboti so ke se smees cel den,tipce 17 godini ebe 40 godisna,t.e taa go uci kako da ebe i nogu drugi gluposti
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Еве да ви предложам две комедии

Kung pow
A night at the Roxbury

Ако имате некој предлог за добра комедија кажете слободно
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
divine напиша:
Јас почнав вчера, ама бидејќи беше многууу касно го оставив за денес ... многу измешано почнува мамата ... параноја ... во секој случај изгледа добар, но ќе ви прекажам мое мислење утре:)
Па затоа реков дека треба внимателно да се глеа од почеток до крај :) После да кажеш обавезно впечатоци.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
MarthaGraham напиша:
Па затоа реков дека треба внимателно да се глеа од почеток до крај :) После да кажеш обавезно впечатоци.
Го гледав ... крш е филмот, ме уништи, ме умори мамата! Ама добар е, да!:)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Along came a spider ...



High Crimes ...



Ама обавезно!:cuc:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Темава како да е само моја:pos:
Нема врска ... еве уште еден добар филм, со доста познати глумци, научна фантастика нешто ... The Island:pehar:



:je:
 
Член од
22 ноември 2005
Мислења
36
Поени од реакции
0
decko nesakam da me svatis pogresno ama mislam deka nemas poim od jaka gluma. jas samo bi ti preporacal da gledas nekoi polesni filmovi za da mozes polesno da gi svatis.:cuc:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
ja go gleav underworld 2...dobar e ali mene kecot bolje mi wese...u sekoj slucaj koj saka pukanje,tepanje,fraerka so gi potepue site i fraer so go ubivaat ali nikako da go ubijat-GLEJTE GO :)
baska i temata mene mie interesna vampiri,vrkolaci ovo ono... :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
neodreden напиша:
decko nesakam da me svatis pogresno ama mislam deka nemas poim od jaka gluma. jas samo bi ti preporacal da gledas nekoi polesni filmovi za da mozes polesno da gi svatis.:cuc:
Ти то мени?

Дотичната, значи ко ќе го најдам со добра снимка, да го гледам или не?:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom