Пребрзо свршување

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
мисли си на фудбал*


*освен за хомосексуалците
Не прај предрасуди бе, и ја не глеам фудбал, па не сум хомосексуалец :tv:

Он - не би рекол дека Перформа помага којзнае колку... од тебе зависи најмногу, колку си напален, колку можеш да се контролираш и сл... :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Не прај предрасуди бе, и ја не глеам фудбал, па не сум хомосексуалец :tv:

Он - не би рекол дека Перформа помага којзнае колку... од тебе зависи најмногу, колку си напален, колку можеш да се контролираш и сл... :)
Мал офтопик - абе ако си хомосексуалец може ке се возбудиш од некој фудбалер ако се сетиш...
 
Член од
22 декември 2008
Мислења
372
Поени од реакции
11
Ија, а како лепотиците лежат ко да се оладени и не се трудат воопшто, зошто, нали така, не сакаат пак? Логикава убива:)
Не си ме разбрала. Не реков дека лепотиците лежат оладени, реков дека многу грди цури дополнително се трудат да пружат поголемо задоволство на партнерот, како средство да го задржат тој партнер, свесни за тоа дека не се многу убави.
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
Mavnete edna tura nabrzina da svrsis pa poslem pola saat lupanje si na raat :)))
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
DUREX PROFORMA - The man in town!!!:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Ако свршиш прерано то е комплименат за ебачицата. Перформата врска немат не си прајте филмој. И крај краева ко ќе ебаш, ебај и 5 минути да е квалитетно да е. Ако ја бива ебачицата, да знај да те запали ќе го станиш пак и ќе ја клецаш. Ако се погоди некоја „лежача“ со прст да не мрда, не си ти криф не е куро на дугме да го станиш одма.

Така да можи да се речи дека, прераното свршување е појќе дарба на ебачицата него проблем на ебачот. Со добра ебачица секогаш се можи и 2 и 3 пати.
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
Lek

Дали треба да се има срам од прерано свршувње?
Имал некој проблем?
Лек за прерано свршување?
Vaka sea trening so pojce ebes se zgolemuva izdrzlivosta, i ko ce ebis i ko ce osetite vi doaga namaluvate brzina ili zastanuvate malce menuvate poza i taka povece pati i ko ce vidite 30min pominale a i Durex performa pomaga probajte ja probav i nemoev da svrsim 2saati
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Vaka sea trening so pojce ebes se zgolemuva izdrzlivosta, i ko ce ebis i ko ce osetite vi doaga namaluvate brzina ili zastanuvate malce menuvate poza i taka povece pati i ko ce vidite 30min pominale a i Durex performa pomaga probajte ja probav i nemoev da svrsim 2saati
Абе братти 2 сати мојш да ебиш само КРАП, некоја пичка шо е лежача, пасивна ебачица. Ако те опчека некоја пичора шо си го знај занаето да ти го затинка ќе те здрви на место, ни перформа ни ништо не ти помага. Остај ти тие муабети, со спретна ебачица некоја заводница ни срам ни перде шо нема, немаш многу место за тактики.
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
seks

Абе братти 2 сати мојш да ебиш само КРАП, некоја пичка шо е лежача, пасивна ебачица. Ако те опчека некоја пичора шо си го знај занаето да ти го затинка ќе те здрви на место, ни перформа ни ништо не ти помага. Остај ти тие муабети, со спретна ебачица некоја заводница ни срам ни перде шо нема, немаш многу место за тактики.
nene brat veruj deka e taka ako ne 2 ama 45-60min sekako ce ja peglas i mene ne mi se veruvase ama se uveriv

ce pisem naredna nedela pak dali bilo do momentot ili do kondomot
 
I

InF3cTeD

Гостин
ќе си маате секој ден по најмалце една тура :drk: и ќе си немате мака за време на секс :pos2::helou:
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
ќе си маате секој ден по најмалце една тура :drk: и ќе си немате мака за време на секс :pos2::helou:
greska si ** ti vikas isto kao teoria ako znaes i praksa ce znaes epa ne e bas taka treba ebenje sekoja nedela i posle edna godina ce nemate maka decki
 
Член од
29 април 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
Дечки да ви кажам нешто.Потребна е добра предигра,сласни бакнежи,страствени допири,малку орален и партнерката ќе ти сврши само што ќе и го ставиш.Откако ќе ја задоволиш свршви кога сакаш.
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
taka e

Дечки да ви кажам нешто.Потребна е добра предигра,сласни бакнежи,страствени допири,малку орален и партнерката ќе ти сврши само што ќе и го ставиш.Откако ќе ја задоволиш свршви кога сакаш.
taka e decko i jas toa go tvrdam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom