Прв бакнеж

Kardasevski

Осло
Член од
4 септември 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Мое про искуствоо!! ХУХУ
Беше кај другарми позади гаража !
Бевме многу мали и игравме Жмурка!!
и така натака....................
 
Член од
11 август 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
hehehe temava me potseti na moeto :D pa vikam cek da pisam nekoe posthce :D
Prv pat mi beshe pri kraj na 7 odd :D ona beshe 6 :D... se znaevme po odamna po msn navamu natamu :D i drugar mi budala :D ja prasal i ona sakala :D i ok... se dogovorivme :D ja 2 drugara so mene ona 2 drugarki i sednavme na edna klupa neso kao park beshe togash i sedime taka ... ovie stanaa otido demek ke idat da ne ne gledat ( ustvari edvaj cekaa da vidat pozadi edni grmuski se skrija ) i taka ja i vikam aj da proshetame :D i stanavme :P da ne ne gledat ovie a navamo a natamu :P najdovme edno cose pod edni tarasicki :P i tuka ona zastana navedna glava :Dja i pojdov i taka bidna ebago ... vredi za pamtenje beshe interesno malce ligavenje i taka ... ( pred nekoe vreme bev na istoto mesto klupata zarasnala u treva odamna beshe jbg ) vredi da se seti covek ..:drk:
 

TheGamer

аут оф мај мајнд...
Член од
11 јуни 2009
Мислења
265
Поени од реакции
8
на 14 години во интернет кафе со една 17 годишна цура...не знам шо видела у мене хаха
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Седмо кон осмо, на мал одмор. :) дешафка ипол, спонтано, прво незнаев шо и стана на типката, после ми се уарни. :)
 

Martence

the_girl_u_like
Член од
30 јуни 2009
Мислења
37
Поени од реакции
1
во 8 одд.,многу ми беше грдо,ама после ми стана малку поинтересно,искрено не сакам многу бакнежи и лигавење :pos2:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Има неколку години и бевме пијани, и толку само се сеќавам.
 

Neporazen

Time Lord
Член од
25 јануари 2009
Мислења
545
Поени од реакции
22
Prviot baknez bese latastrofa. Tipkava me bendosuvase mnogu ama js ic.bese malce "polnicka":D Pa me molea nejzini drugarki i ajde so da se pravi.Vecerta letoto koga zavrsiv 5 to odd na edno neromanticno mesto.Pomegu dve garazi.baknezot bese so zatvorena usta, bidejki ne znaese da se lapa i edvaj go izvade jazikot za eden milimetar.traese 5 sekundi i bese neubavo.Ne mozam da recam deka bese grozno bidejki sto i da pravam so devojka ne mi e grozno no sepak ne bese ubav baknez.A znaete zosto traese tolku kratko???Ne vide nastavanikot po biologija bidejki toj sedese vo zgradite otsprotiva.Pa posle vo 6to odd cela godina se zaebavase so nas bidejki ne videl kako se "lapame":P:P:P
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Крајот на прва година,мај месец,во дворот на гимназијата.Се тегавевме 2 саата со муабети и баш пред да си одам му текна:kesa:
 
B

Beck's

Гостин
imav 15 godini sramezliv nemase pogolem od mene,na kafani nikogas sve ucenje:tapp: ,prva god u sredno i doaga drugar mi kazuva za komsivkata makedonka togas 19 godisna,deka e jaka pi.ka,se zapoznal,sakase da ja fati i taka sekoj den.Edna otidovme u sportski vo Tetovo i mi vika ete ja taa e,stvarno bese jaka pa mu vikam daj da me zapoznaes i prifati,pa si pomuabetivme malce,i koa sakav da idam mi barase broj,pa mi kaza utre dojdi pak,se zacudiv.I utre taka povtorno so mojot drugar,nemu samo raka mu dade,mene me bakna i mi kaza aj dojdi malce otidov taka zacuden si sednavme i ete me bakna taka strastveno i se skarav so drugarot nekoi denovi i to e Mojot prv baknez
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
340
Поени од реакции
15
Mojot prv bankez bese ko zavrsiv 4 odd no ne bese lapanje :D bevme na ekskurzija i so devoj4eto bevme sami vo sobata site otidoa da jadat i se bacivme potoa ko zavrsiv 6 odd se lapav i toa so jazik togas mi bese najubavo :D:D:D :P:P
 

Afro Samurai

Nicotine Desperado
Член од
12 август 2009
Мислења
83
Поени од реакции
5
6 odd, bakni ja, pred nea napravi faca "zabegan sum", zavrti se na strana, facata ko da si go videl Hannibal i srceto 200 na saat :D
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Првиот бакнеж се случи во влез. Беше многу ужасно и не посакав после тоа дечко да си фатам. Угххх .. никакво беше. Бев целата излигавена .. :nesvest::kesa:
 

Романтичарка

надежна форумџика
Член од
31 октомври 2009
Мислења
382
Поени од реакции
91
Првпат кога се бакнав мислев дека е најгрдото нешто што може да постои.Имав некаде 16-17 години.
Траеше 2 секунди,а ќе ми остане во сеќавање за цел живот.:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom