Прв бакнеж

Член од
17 февруари 2010
Мислења
32
Поени од реакции
1
Prviot baknez na 12 godisna odnosno vo 6to odd. :) potoa vrska pa decki sex preku gakicki :)
 
G

Giggles

Гостин
Ахххх првиот бакнеж...Колку ли само мислев дека земјата ќе се подмести, небото ќе се разведри, дрвјата ќе расцветаат :pos2: И шо толку? Една обична размена на плунка. Пих!!! :)
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Првиот бакнеж ми се случи во седмо одд, добро се сеќавам ... во парк, беше ладничко малку :pipi:
 

ChaLL3nGeR

Кајгана's APEX PredaTor
Член од
15 април 2009
Мислења
721
Поени од реакции
66
На 13 години и после идевме 4 месеци.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ја у ист ден имав и прв и втор и трет пољубац :asdasd:

бевме цела багра у биоскоп на Титаник и таму на пауза ги начекав :icon_lol:
тоа беше 4 накај петто.
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Најдоброто од првиот бакнеж беше само местото на злосторот.Нит го памтам типот,само знам дека имаше една капа на него,шо цела фаца му беше покриена,и тоа јазикот му имаше центрипетална сила.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Ех првиот бакнеж... одамна беше.

Не се сеќавам многу само знам дека на девојчето ќе и требаше реанимација, бидејќи ќе ја задушев и евентуално ќе добиев казна за убиство од прв степен, насилсто врз жени нешто, ќе ме имаше по реклами.

Нау оол д лејдис сес дет ај ем д грејтес кисер деј евер хед.

Тенк ју фрст кис, тенк ју.
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.726
Поени од реакции
2.386
Мене првиот бакнеж ми беше на 5-6 години.Од тогаш само си лапкам:toe:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Прв бакнеж ми беше на 18 години се сеќавам пролетта при средното училиште цветан димов.
 
Член од
29 март 2010
Мислења
19
Поени од реакции
2
Прв бакнеж во прва година средно... значи на 15 години
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.731
Поени од реакции
11.994
1-2 година во средно со една растурена и грда роспија, ама пијана работа дај шта даш.
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
:pos2::pos2: се сетив...и на мене ми беше прв бакнеж и на неа :pos2::pos2: загубени во свемирот немаме поима и двајцата како се прави тоа, се бакнавме (со јазик) пред нејзината куќа кога ја испрајќав и на крајта си ги избриша усните (така со ракавот) и рече "ауу колко гадно е било" и си замина хахаа:kesa: јас се запезив за сите пари но другиот ден и следниот и тој по него СЕ ИЗЕДОВМЕ ЦЕЛИ !! :helou: не е баш како во филмовите нели:smir:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
во забавиште :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom