Прв бакнеж

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
у средно, ама не ми беше таа девојка
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
26
Поени од реакции
1
Ууу абе јас иам фобија... бешев на одмор некаде крани со мама и тато имаф 12 години и се дружев со една типка која имаше 18 и пред да си иде ме пољуби со ЈАЗИК.... блјак... не можев да се соземам шо и беше филмот али покасно сфатив шо е финтата :D
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
ElectriX напиша:
Ууу абе јас иам фобија... бешев на одмор некаде крани со мама и тато имаф 12 години и се дружев со една типка која имаше 18 и пред да си иде ме пољуби со ЈАЗИК.... блјак... не можев да се соземам шо и беше филмот али покасно сфатив шо е финтата :D

а да си бил 2 години постар, би летал у облаци после тоа :D
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
ne se sekjaam ne ni go znaef ...nishto specialno ne bese ..ama se sekjavam imaf zatnat nos ke se zagusef
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Prviot baknez mi bese na 13 godini. Taa ucese vo drugiot klas vo skolo. Letoto se druzev so nea nekoe vreme, no otkako pocnavme vo skolo se poretko se gledavme. Kako i da e, na 26 Septemvri 2003 se sluci mojot prv baknez. Mi bese glupo zatoa sto neznaev kako da reagiram i sto tocno da pravam. Nabrzo potoa se izvezbav so nea i se nauciv. Bevme vo edna temna ulicka blisku do carsijata, i eden star covek sedese vo dvorot na kukjata na cija ograda bevme potpreni. Ke go pametam toa cel zivot.
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Prviot baknez,..... hhhmmmm.... nezaboravno smeshen..... imav 12-13 god mislam.... i se svigjav na tipkata.... mi pushti 2-3 moi drugarki demek da mi ja mestat.... ja nosam pokraj ezero na klupi.... sve odeshe super.... i prefrliv raka preku ramo da ne i studi.... i zborev tivko za da se doblizi poblisku za da ja "napadnam".... i taman ja baciv.... prebrzo pushtiv jazik.... i taa se trgna... stana... i mi vika SHTO PRAJSH BE NENORMALEN !!! (i si otide).... :oops: :place: :lol:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Dolphin напиша:
Имав 20 и пол години, и бакнежот беше на водно кај панорамата... (до 20 години бев едно муле невидено што не може женска да си фати)
Озбилен си или се зафркаваш, првиот бакнеж на 25?

Офчар напиша:
Бев четврто одделение и ми се дигна.
АКо се лажиме да нема грешка

Aj сега да ви раскажам и за мојот прв бакнеж...Навистина можеби дооолго го очекував,ама барем вредеше.Беше нешто незаборавно.Пред една и пол година и верувале или не ми се случи на училиште, на малиот одмор. Не го очекував ама баш ич и останав онака подзината, ама во секој случај беше фантастично.Важно беше од детето во кое доолго бев вљубена. Сите ме видоа ама што е важно, важно мене бумбари ми летаа во стомакот :P
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
Бакнеж е селска работа. Затоа одма преминувам во фаза Б :D
 
I

irena_gvg

Гостин
tragicno! ligavinci na site strane
ali vtorio pat bese po ubao :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Еми лигавици на сите стране, ама вторио пат као профи не си дозволила нит една лигавица да искочи низ уста! :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Некој друг да сподели со нас за првиот бакнеж? Каде, кога, како, со кого?:icon_lol:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
efe jas prviot baknez lele luge bef mnogu isplashen usran do koska neznaev sho da i kazam bef 4 za 5 odd letoto mi teknua kaj nea na rodenden :) awe sho da vi kazuam igrafme zbiram foto i ispadna ova foto da ide so jasna na terasa 20 minuti lele ja sram i site ajde ajde i na terasa i me prasha imash baceno devojka ja ne a ti ne i taka malce po malce se doblizivme i se bacivme bef presreken najsreken ustvari lele awe ludnica!!!
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
Не знам кога беше, ама имаше една девојка дојдена од Германија, на одмор во мојот град, а инаку некаде од источна Македонија. Се шмекавме цел ден на плажа и конечно решив да се запознаеме. По малку муабет влеговме да се капиме во езеро и шо да ви кажам, не само бакнеж, туку онака во вода кога ме гушна, кожата лизгава, мрсна од масло за сончање, ми се чини поубаво чувство во живот сум немал. После неколку минути таа реши да излезе, а мене ми беше толку дигнат што уште 15 мин не можев да излезам од вода. Никогаш веќе не ја видов после тој ден. Не знам ни каде отиде ни кога отиде.
 
Член од
18 октомври 2005
Мислења
23
Поени од реакции
0
Со дечкото кој многу ми се свиѓаше и беше неколку години постар од мене. Јас бев цела здрвена и засрамена (зашто тој знаеше дека ми е прв пат).Беше кај мене пред зграда кога ме испраќаше за дома. Ама супер испадна и од тогаш практикувавме секоја вечер да вежбаме :).
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
koga i da mi tekne na prviot baknez imam nagoni za povrakanje:pop: :pishtoldz
se sekavam deka bev 6to odd i mi se svigase edno dete
od 6-b,a jas bev 6-a.:) i mu kazav na drugar mi deka mi
se sviga i ovoj aj ke ti "namestam rabota" kao demek:wink: ,pazi koe mestenje u 6 odd:lud:
i taka se dogovorivme posle 6ti pozadi skolo.jas imav 6 casa,
a on 7 i dobro se sekavam deka bese ponedelnik:wink:
i taka toj siromaskiot kidnal od 7 cas za da ja ne go cekam:pos:
i ideme pozadi skolo jas,on i dvajcata moi najdobri drugari.
i sea se gleame kao mulinja i cekam ja on prv da pocne,nema ja prva:lud:
i koga rece ovoj me zalapa.....:pop: aleluja redno bese po pola saat cekanje
a kolku bese gadno samo jas si znam,mislev deka ke umram
i za moment pomisliv dali mi se site krajnici na broj zasto jazikot kojznae
do kaj mi go nabuta.bre budala rabota:( :pos: :pishtoldz
i si rekov deka vise nema da se lapam dodeka se omazam:pos: :pos: :pos:
i posle mesec dena se fativ so najubaviot od moe skolo od 6tite:icon_lol: :icon_lol:
P.S.-i so e najsmesno dodeka se lapav so nego dvajcava drugari moi navivaa,
i gledaa na saat t.e. merea kolku vreme ke se lapame!i rekordot bese DURI 12 sek
pa dobro e za prv pat...:pos: :pos: :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom