Прв бакнеж

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
првиот бакнеж го имав на 11 год. итоа во образ. толку многу се исплашив да не разберат родителите дека имам дечко па затоа другиот ден одма му раскинав :wink:.
а првиот бакнеж во уста не се сеќавам кога беше.
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
179
Поени од реакции
49
Бев 15. Цела исплашена , ќе кажеш којзнае што... :pos2: Размена на плунка, пих!
Ни земја се затресе, ништо. :tapp:
 

DarkoG

Better then ever before.
Член од
19 август 2008
Мислења
701
Поени од реакции
81
Мојот прв бакнеж беше на 14 години на едно романтично место со една другарка т.е мувачица моја хД :)
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Интересно беше. И некако очекувано дојде.
Плус се изненадив дека на прва сум знаела како се прави. :pos:
 
A

Auditore

Гостин
Во четврто одделение позади школото првин ми беше лигаво после топ..
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Мојот прв бакнеж беше на 14 години со мојот дечко :)
 

антонија

модел
Член од
22 август 2010
Мислења
144
Поени од реакции
6
види напредна младина сите од 11-14 само јас на 16 .
п.с не сум напредна.
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
на мене ми беше на 8 август 2008 година... кога бев 16 години.

замислете се 08.08.2008. бев пресреќен :)
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Баш пред некое време се присетив на првите љубови и бакнежи и баш ми дојде некако меко на душата. Првиот бакнеж во образ ми бил негде на 3-4 години. Велам бил, оти не се сеќавам, ама имам слика со тогашната комшика ;). Јас и она стоиме на кревет на едната слика, а на другата јас ја бакнувам, а она целата вџашена. Првиот бакнеж во уста, негде 1ва средно, 14 години, позади зграда со едно девојче кое ме сакаше многу, ама јас бев заљубен во друго кое пак ме откачи. Сепак, се бакнавме (со тоа што ме сакаше) и и реков дека сме мали (не сакав да ја повредам) и понатаму кога ќе потпораснеме може ќе бидеме дечко и девојка. Првиот француски бакнеж на одмор во Охрид преку црква. Да, тогаш можеше за ефтини пари преку МПЦ да се оди на одмор во Охрид, незнам дали уште може. Имав толку многу трема што нозете ми се тресеа. Врска немав како иде сето тоа. Мислам сум се бакнувал, ама никогаш француски. Бев 16 години, таа помала 14 или 13, ама искусна малата. Воедно ми беше и првата девојка... 4 дена... Вухуу врска од 4 дена на времето беа `ко 4 месеци. ;)
Имав и еден магичен бакнеж на кој многу добро се сеќавам. Долго време бев заљубен во една девојка од кај што живеат моите баба и дедо. Кога велам, долго мислам 2 години долго. Бев трета средно, а она прва. Знаеше дека ми се допаѓа ептен и после долго обидување да ја освојам, видов дека нема фајде и се откажав. После неколку месеци, таа сама ми дојде. Додуша со другарка и и као ај да прошетаме, ово оно... и останавме сами во школскиот двор.

Како што ги доближував моите усни кон нејзините, чуствував како срцето се погласно и погласно ми чука. Ја бакнав. Ги почуствував најмеките усни на светот, а бакнежот... бакнежот беше сладок како локум. Како оној момент кога го гризнуваш локумот и го правиш познатиот звук на задоволство „мммм“... толку убаво....толку прекрасно... Уште се топам кога ќе ми текне. :)
Штета што не успеавме да бидеме заедно и штета што не збориме веќе, ама тоа е друга приказна. ;)
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
До сега не се имам бакнувано, штотуку зачекорив во седмо одд. и сите викаат дека во седмо ќе се случи таа работа, би сакал каков бил совет.
Сакам една многу убава девојка не сум сигурен дали таа ме сака ама мислам дека ме сака. Заедно сме многу често, ваму таму......
На некои им било убаво, а на други лошо јас незнам како мене ќе ми биде тоа времето ќе докаже.
 
H

-HRO

Гостин
До сега не се имам бакнувано, штотуку зачекорив во седмо одд. и сите викаат дека во седмо ќе се случи таа работа, би сакал каков бил совет.
Сакам една многу убава девојка не сум сигурен дали таа ме сака ама мислам дека ме сака. Заедно сме многу често, ваму таму......
На некои им било убаво, а на други лошо јас незнам како мене ќе ми биде тоа времето ќе докаже.
Нема одредено време за тоа кога ќе се случи :)
А за убаво сигурно ќе ти биде :D:D:D
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
На 13 години, јас срамежлив, таа уште повеќе, двајцата свртени на различна страна и некако се случи.
 
Член од
31 јули 2010
Мислења
18
Поени од реакции
1
Првиот бакнеж во образ - ме праша дали може да ме бакне. Јас- радост до небеса. :back:Усни на усни прв траеше кратко ама беше слатко. А првиот највистински беше со пеперутчиња во стомакот:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom