Прв бакнеж

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263

Влажен како средношколка на Слаткар ...
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
6 odd ama pravime muabet za baknez kako sto treba so jazik ova onoa a ne samo gi dolepile ustite dugarski i so e voa baknez deca de be ozbilite se
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Првиот бакнеж не се заборава (на 18 години) ... исто како и првиот секс (на 18.5 години) ... мене ми беше со една иста личност со која до ден денес (иако не сме заедно) сме добри познаници/ пријатели ... му благодарам за љубовта што ми ја пружи во вистинското време ... кисс
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Уф возбудлив момент...се уште треперам кога се сетам на тој момент:)На 15 години беше и се осекав како да се наогам во бајките:pipi:
 

Sp1r0

Заљубен
Член од
8 мај 2010
Мислења
157
Поени од реакции
19
На 13 години.Топ беше.
 
Член од
23 февруари 2010
Мислења
20
Поени од реакции
2
Не беше нешто посебно.. на кеј после плоштадот.. кај едно дрво :)
Али увек ќе се памти :)
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Смешна ситуација беше тоа хехе на 13 години знам дека целата треперев од срам и од страв, ама кога ми го бутна јазикот, (од незнаење)толку се исплашив што мислев дека ќе се угушам :pos::pos:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
8 оделение, позади школски, у позадина иде Курт или поточно Нирвана (Д мен ху солд д ворлд) запален огин, да огини од пластични шишиња и собрани скинати стари алишта! Што е најбитно многу вино! (кавадарка) и се разбира обострано лигавење (без усул) како кучиња! :pos:
 
Член од
8 јуни 2010
Мислења
158
Поени од реакции
9
Во 7-мо одделение на лизгалиште со девојката што имаше најголеми цицки во одделение. :pos:
Абре Acid си ме насмеал немаш појма колку.А мојот прв бакнеж...на 13 год
па вака:бевме на екскурзија,Охрид 3 дена.
И сега се почна на шала,ај заебанции ај Горан нема Гз да ја залапа Искра.И добро,вечерта у дискотека Famous.И после неколку саати и после еден коктел у веце ја и она.Еден другар влезе у веце сака да гледа мамата:pos:.Го избркав.Се враќаме назад у хотел.Продолжив кај нејзе у соба на тераса.Ај доста е за сега ќе довршам друг пат.Поздрав
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Во прво одд со девојче од градинка, ама небеше некое лапање само онако муа муа. Баш знам ја однесов во подрум карши мојата зграда и се палев демек ја драпам за цицки...:pos::pos:(не го рачунам ова)

Во 5 одд си фатив девојка и идевме 1 недела, топ хихихи...знам два дена само седевме на клупи и се смеевме, срамежливи двајцата и некако ни се погоди моментот почнавме да се бацуваме и на крај со јазичето малце кљак, кљак, кљак.:toe:
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.190
Поени од реакции
5.365
Хмм...па вака прв бакнеж ми беше на 13 години со една од курсот по англиски...таа беше нова у групата така се здруживме она ова..и после мало другарување у мое мало уште го паметам местото и времето 22 декември околу 21 часот =) беше многу интересно..не беше она само муа муа...туку падна добро лапање...тоа беше после часот по англиски..а пред часот бев нервозен..времето не ми поминуваше..чуствував пеперутки во стомакот и уште многу работи..после 2 недели ми раскина затоа што другарка ми раскинала на нејзиниот братучед...без коментар ме остави и ден денес си се смеам кога ке се сетам зошто ми раскина..но тоа е детска работа....
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
57
Поени од реакции
0
Прв детски бакнеж на 13години..а првиот вистински ( француски де :vozbud:) на 19 (јбг не сме сите напредни), со најдобриот другар..и ден денес не ми е јасно како се случи и криво ми е што си расипавме другарство..ама сепак најубавиот момент во животов, кој вечно ќе живее во мене :kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom