Првиот Македонец што јавно зборува за промена на полот

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
78.998
Со сигурноат е потврдено дека Лет 3, е првиот што ќе и го свирне на Клаудија,тој дупи жени што личат на четници.
личи боље отколку да дупи четници што личат на жени.
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
815
Поени од реакции
854
Овој е само еден од многуте кој што јавно си го искажале мислењето,а прашање е само колку ги има.:sick:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Овој е само еден од многуте кој што јавно си го искажале мислењето,а прашање е само колку ги има.:sick:
Зато фајчаш женска и и викаш, можи да добијам слика од тебе. И ова ти вели, од матура или кога бев апсолвентка? И ти, не не, најарно ко си била мала, можи 10 години пример.
После правиш споредба, ова она, не дека 100 посто сигурно ќе утврдиш, али онака, колку полесно да биди :D
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
815
Поени од реакции
854
Зато фајчаш женска и и викаш, можи да добијам слика од тебе. И ова ти вели, од матура или кога бев апсолвентка? И ти, не не, најарно ко си била мала, можи 10 години пример.
После правиш споредба, ова она, не дека 100 посто сигурно ќе утврдиш, али онака, колку полесно да биди :D
Слика од на времето кога баба и ја миела во корито,така најубо ќе може да се утврди шо е.
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Сѐ си мислам оти сите овие што чекаат на ред за промена на полот се всушност сега пораснатите деца од публиката тука.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.304
Поени од реакции
4.701
Искрено ме интересира, дали е полесно да и се дава машки хормони, отколку да промени пол?

Не разбирам баш медицина, можеби е глупо прашање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom