Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
25 февруари 2019
Мислења
351
Поени од реакции
203
Провери во my files, обично галерија или плеер за музика, некогаш не ги наоѓа истите.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не постојат ни преку File, затоа го прашував другиот член дали случајно песните биле во Downloads, најверојатно нешто имаат зезнато од Леново во Downloads manager-от кај некои верзии.
 
Член од
19 февруари 2018
Мислења
14
Поени од реакции
18
Vi blagodaram za vnimanieto, zaboraviv da napomenam deka i mene isto taka pokraj muzikata kako sto kaza PirateMan mi snemuva i sliki, nemozam nikade da gi najdam gi nema vo nitu eden folder, vo datotekata za podatoci muzikata kako voopsto da ne sum ja simnal , nema traga , isto taka i so slikite i toa del od prezemeni , del od simnati duri i del od sliki sto se slikani so samiot mobilen.
Автоматски споено мислење:

PirateMan sekogas koga ke simnev nekoja pesna ili muzika vednas ja stavav na play lista no ako muzikata ili pesnata ne ja slusam poveke od edna Nedela togas i se gubi sekakva traga, ja nema vo nitu eden drug folder isto kako da sum ja nemal vo telefonot
 
Последно уредено:
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.953
И што бидна кој е најдобар андроид телефон моментално??? I need opinions
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Имал некој искуство со рестартирање само од себе на Samsung Galaxy S6?
Ако гаси и пали сам најверојатно е проблем со mmc, чест проблем кај S6/S6 Edge, никој не го сервисира тоа не се исплати

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.961
Поени од реакции
14.714
И што бидна кој е најдобар андроид телефон моментално??? I need opinions
Ако сакаш да фрлаш пари, оди на Ѕ20.....но јас би потрошил помалку пари...далеку помалку и би купил А51 или А71, но со 6 гига РАМ. За 300 евра имаш камера многу слична по перформанси на најјаките телефони

Многу малку камерата заостанува зад таа на најјаките телефони, а светлосни години е подобра од таа на А50
 
Член од
28 октомври 2014
Мислења
329
Поени од реакции
144
Ако гаси и пали сам најверојатно е проблем со mmc, чест проблем кај S6/S6 Edge, никој не го сервисира тоа не се исплати

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Прочитав на некој форум, screen settings сменив и сеа се е ок. Шашава поправка али сеа работи :))
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.391
Ај помош, имам неколку опции (надвор од мк сум) па овие се цениве што би ги добил за 2 годишен договор со нов телефон
Се мислам меѓу
Хуавеј п30 про за 24евра месечно само телефон
Опо рено 10х за 17евра месечно само за телефон
самсунг с10 плус за 28евра месечно само за телефон
-----------
за кој и да е од мобилниве треба да додадам +15 евра за број + 20гб интернет .
-------------
На опото добив убав попуст па заради тоа е поевтин.
Досеа имав хуавеј п10, ама некако излезе многу нежен и евтина градба, така да тоа ме предомислува за п30 про. (иако сепак би имало разлика меѓу про и не про). Самсунг не сум користел од с7 верзијата и тотално се разочарав од целото искуство со нив, екранот ми доби линија, батеријата цркна итн инт иако сеа ова е добар дил.

Шаоми неможам да зеам го неам на предплатава од мојов оператор а иначе сакав да го чекам ми 10.
Како и да е камерата ми е најбитна, второ ми е процесорот да не кочи и загрева, а трето батеријата. Најнебитен ми е и екранот и големината

Некој со искуство од П30про?
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Ajde pomosh mi padna telefonot ekranot mi se rasprska lom sto da pravam sega ? Kolku e da smenam ekran? Se menuva? I kolku pari e? Inace iam iphone8 i placam fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom