Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.671
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.671
Демек сеа кул испадна шо стави во пост што сте се изнасмејале и оти многу лајкнаа. Абе ајде ... И роденденот мора да ми го уништите
Ти е гајле, и така не знаеш колку години правиш. :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Демек сеа кул испадна шо стави во пост што сте се изнасмејале и оти многу лајкнаа. Абе ајде ... И роденденот мора да ми го уништите
Хејтери. Криво им е што ти е роденден.
Љубоморне душе могу да га пуше!!!!
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Демек сеа кул испадна шо стави во пост што сте се изнасмејале и оти многу лајкнаа. Абе ајде ... И роденденот мора да ми го уништите
Ocтај овие недораснати детишта
Јас сум добро ситуиран господин.....
 
Член од
29 декември 2013
Мислења
147
Поени од реакции
197
Хејтери. Криво им е што ти е роденден.
Љубоморне душе могу да га пуше!!!!
Кај мене боље речено да је лиже :)[DOUBLEPOST=1406661214][/DOUBLEPOST]
Ocтај овие недораснати детишта
Јас сум добро ситуиран господин.....
Видете кој ми реплицира бе. Легендава! Браос мајсторе! :) кој како мене. Алал да ми е.
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.239
Поени од реакции
5.257
Демек сеа кул испадна шо стави во пост што сте се изнасмејале и оти многу лајкнаа. Абе ајде ... И роденденот мора да ми го уништите
Aко мислиш дека луге кои не ги познаваш и ги знаеш преку форум ти го уништиле роденденот I have bad news for you :unsure:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Видете кој ми реплицира бе. Легендава! Браос мајсторе! :) кој како мене. Алал да ми е.
обично така реагираат на мои реплики, и машки и женски, неверица... еуфорија, радост, укрутени брадавици....
 
Член од
29 декември 2013
Мислења
147
Поени од реакции
197
обично така реагираат на мои реплики, и машки и женски, неверица... еуфорија, радост, укрутени брадавици....
:love::X3:
Така ами како. Ти си единствениот цар кој после Колозов го признавам!
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
за во Скопје idk,знам дека во Охрид има ординација што работи со такви работи.Другар прашуваше за нешто такво,и мислам дека беше 500ден од сантиметар кубен,еве ти контакт https://www.facebook.com/dermalux.ohrid
ти си за ремет. сантиметар КУБЕН:confused: абе кожа со мускул ли ќе му вадат? :pos:
:pos:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Германецот финец.
Кој прати Ф1 знае за што станува збор :D

Сценарио сајнс-фикшн филм, ама не е невозможно.
Сепак мислам дека некој од Луис и Нико ке ја освои титулата.Ако ги остават да се тркаат без мешања од Мерцедес дека мора тоа да биде Нико, кој е тука 5+години, плус е Германец(популарноста оди до плафон).
А ако ги остават да се тркаат на стаза, со еднаква подршка од тимот, Луис е цела класа подобар од финецот...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom